Mini warsztat Medytacja Równowagi

Akademia Zdrowia ANAHATA – Zaprasza Państwa na wyjątkowe spotkanie – Mini warsztatu Ing Yang, połączonego z Medytacją Równowagi Swojej wewnętrznej Żeńskiej i Męskiej części.

MEDYTACJA
Medytacja (łac. meditatio – zagłębianie się w myślach, rozważanie, namysł).

Czym jest medytacja i dlaczego warto medytować:

Medytacja pomaga człowiekowi poznawać samego siebie, rozwijać się, dodaje pozytywnych emocji, energii które w naturalny sposób odmieniają nasze życie.

  • Chcąc zacząć medytować, musisz najpierw wyznaczyć sobie odpowiedni cel medytacji: Co pragniesz zmienić w swoim życiu? W czym ona ma Tobie pomóc, jaki rezultat chcesz osiągnąć?
    Właśnie dlatego uważnie przeczytaj opis i zadania medytacji, którą wybrałeś, czy jest ona dla Ciebie, czy może pomóc Tobie w realizacji zadań i celów dla rozwiązania których postanowiłeś medytować.
  • Nie spiesz się robić kilka medytacji podrząd! Pamiętaj: Ilość nie równa się jakości. Daj sobie czas (3-5 dni przerwy), na to, żeby zobaczyć, prześledzić, zauważyć rezultat poprzedniej medytacji.
  • Każdy człowiek jest inny i to właśnie dla tego nie ma uniwersalnych sposobów lub narzędzi na rozwiązanie wszystkich sytuacji życiowych.

Celem mini warsztatu Ing Yang i medytacji równowagi jest połączyć swoją wewnętrzną Żeńską i Męską część

Dlaczego zrównoważenie jest takie ważne?

  • Energia Męska jest skierowana na zewnątrz. Ona pozwala i daje materializacje ducha w świecie fizycznym, w świecie materialnym.
    Jest siłą Świadomości. Energia męska to – Twoja indywidualność, Twoja wyjątkowość, Twoja zdolność osiągania i realizacja celów.
  • Energia Żeńska – wewnętrzny aspekt wszystkiego. Jest energią źródła, zjednoczenia i całości. Ona postrzega Świat jako całość, nie rozłącza i nie rozdziela.

Jeżeli Twoja energią męska jest stłumiona, wówczas nie możesz skoncentrować się, nie możesz osiągać odpowiednich rezultatów w życiu.

Wtedy, kiedy energia żeńska (kobieca) jest zablokowana lub stłumiona, Ty nie możesz, nie potrafisz okazywać uczuć, nie potrafisz wyrażać to co czujesz, nie słyszysz swoją intuicje i zatracasz kontakt ze swoja duszą.

Energia Żeńska daje Natchnienie.
Energia Męska daje Twojemu natchnieniu Realizować się, Pojawić się w świecie zewnętrznym.

Warsztat oraz medytacje Równowagi poprowadzi – autorka własnej metody terapeutycznej Valentyna Fedosyeyeva – terapeutka z wieloletnim stażem, Dyplomowany psycholog, Progresor kosmoenergetyki naukowo-praktycznej, absolwentka Uniwersytetu Państwowego im. Miecznikowa w Odessie wydział psychologii, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Odessie wydział ekonomika i zarządzanie pracą w gospodarce narodowej.
Autor książki „ Moja Kosmoenergetyka – cudowna siła, uzdrawiająca duszę i ciało”, autor muzyki terapeutycznej.

 12 stycznia, godz. 19.00 – 21.00

 inwestycja: 80 zł od osoby
Zniżka dla par: 140 zł (2 osoby)

Mini warsztaty i medytacja przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia.

Wszystkich zainteresowanych tematyką świadomego rozwoju duchowego w harmonii ze Światem, prosimy o zapisy do 12-01-2018
pod numerem tel:
Magda 600-829-267 lub na email anahata.valentyna@interia.eu