Moc jest w Tobie

Czy znasz opowieść o żebraku, który całe życie siedział na skrzyni prosząc o jałmużnę? Dostawał od przechodniów drobne kwoty, które zaledwie starczały mu na marną egzystencję.

Tymczasem skrzynia, na której siedział była pełna skarbów, wprost po brzegi wypełniona bogactwem.

Ale on uważał, że jest biedny i nigdy nawet nie przyszło mu do głowy żeby sprawdzić co jest w środku. 

Większość z nas żyje w ten sposób.

Dusimy się w ciasnym gorsecie ograniczających przekonań na swój temat. Uważamy, że jesteśmy niewystarczająco dobrzy. Niezbyt mądrzy, mało zdolni, pospolitej urody, w najlepszym razie przeciętni.

Szukamy więc w życiu obfitości próbując dostać ją od innych ludzi.

Chcemy aby inni nas lubili, kochali, szanowali i cenili żebyśmy poczuli się ze sobą nieco lepiej. Dlatego z całych sił staramy się spełnić oczekiwania innych ludzi – rodziców, męża, żony, dzieci, szefów – żeby zasłużyć na ich akceptację i sympatię.

Mamy nadzieję, że kiedyś się obudzą i w końcu nas docenią.

Tymczasem to my i tylko my możemy obudzić się z koszmarnego snu „jestem niewystarczająco dobry” i uwierzyć w Siebie.

Pogodzić się ze Sobą. Zaakceptować. Docenić. Polubić. Przytulić. Pokochać.

I uwierzyć w swoją Moc. 

Miłość do Siebie to klucz do Twojej Mocy. Do Mocy Twojego Serca. Potężnej, prawdziwej i wiecznie żywej prawdy do Tobie.

Gdy ją odkrywasz, gdy odkrywasz Kim Jesteś Naprawdę zaczynasz tworzyć swoje życie z obfitości i doświadczać niesamowitej sprawczości, prowadzenia, codziennych cudów, radości i lekkości istnienia. 

Jeśli pragniesz i poczuć swoją Moc i nauczyć się stosować ją na co dzień zapraszam Cię na: 

WYJĄTKOWY WARSZTAT „MOC JEST W TOBIE” NA ŻYWO DO POZNANIA 13 PAŹDZIERNIKA

KIEDY: 13 października 2018 g. 10.00 – 19.00

REZERWACJA MIEJSCA:  beata.kiewisz@gmail.com , tel. 786 866 498

CENA: 290 zł.

Wymagana zaliczka w kwocie 100 zł płatna przelewem
na konto: 67 1140 2004 0000 3702 7765 1711

DLACZEGO WARTO

Podczas warsztatu pomogę Ci:

 • pojednać się ze Sobą
 • poczuć się lepiej ze Sobą
 • zmienić ograniczające sądy na swój temat
 • nauczyć się nowych wspierających przekonań i nawyków działania
 • otworzyć się na doświadczanie obfitości we wszystkich sferach życia
 • nauczyć się tworzenia obfitości z zaufania do swojej Mocy 

Jest to bardzo intensywny warsztat. Pracujemy dużo z podświadomością. Jest sporo śmiechu i zabawy, ale też dużo inspiracji i bardzo, bardzo dużo praktycznych ćwiczeń, z których rodzi się nowe życie. 

Zawsze zadziewa się jeszcze więcej w relacji pomiędzy uczestnikami warsztatów…


OTO OPINIE OSÓB, KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ WARSZTATACH I KURSACH BOGACTWA ŻYCIA:

„Ten kurs to jest najpiękniejsza przygoda mojego życia. Czuję się jak taki pierwszy przebiśnieg nieśmiało wychylający się z mroków zimy mojego życia, po to by ogrzać się w słonecznym cieple Twoich słów i Waszej tu obecności. Dziękuję za każdą cudowną chwilę tu spędzoną. Za każdą łzę tu wylaną, bo z nimi zaczęły ze mnie schodzić złe rzeczy. Dzięki Tobie Beatko i wam wspaniałe Towarzyszki i Towarzysze zaczynam powoli z coraz większą ufnością i nadzieją patrzeć w przyszłość. A przede wszystkim uczę się kochać Siebie. Dziękuję.”

– Monika 

„Ja wiem że jestem Królową, tylko dawno jej nie przejawiałam… Zakopciuszkowałam się pomiędzy ziemniakami, pieluchami i nieprzespanym nocami, w podartych i poplamionych ciuchach, bez grosza. Sama to sobie zrobiłam i trochę trudno mi się przebić z moją królewskością na ten moment żeby otoczenie odpowiedziało w tej tonacji. Ale idę w tym kierunku. Wiem, że jest to możliwe. Wiem, że jestem Królową. Kocham Cię Beatko. Dołączę wkrótce do Ciebie, bo emanujesz wszystkim co mam w sercu i co zna moja dusza.”

– Joanna

„Beatko, dziękuję Ci za Ciebie. Za warsztat, w którym wzięłam udział, a teraz upajam się obfitością. Pomogłaś mi otworzyć się na siebie i pozwolić sobie że zasługuje na pragnienia płynące z serca. I nie wiem jak to się dzieje ale się zadziewa! Czego chcieć więcej ? Niespodziewany przypływ banknotów 500-zlotowych od mojego Brata do tej pory dumnie zdobią drzwi mojej lodówki! Ha! Niedługo, bo we wrześniu, jedziemy z mężem na pielgrzymkę do Hiszpanii, Portugalii i Francji, a było to moje marzenie które nieśmiało sobie czekało no i zrealizowałam! Najbardziej szalone marzenie – zrobiłam prawo jazdy!!! I nie boję się marzyć. Stawiam się dla siebie każdego dnia. Dziękuję Beatko.

– Maria

„Kochana, nawet nie wiesz, jak zmieniasz życie innych ludzi. Ja też byłam tą przypadkową słuchaczką na początku. I mnie zaintrygowałaś, bo wiem od lat, że trzeba pokochać siebie. I każdy to mówił i mnie tym denerwował. Bo ja to rozumiałam, ale nie czułam i nie umiałam tego zrobić. I dopiero Twoje warsztaty dały mi nie tylko do myślenia. Ja To w końcu POCZUŁAM! Dzięki Kochana!

– Paulina 


INFORMACJE PRAKTYCZNE

Proszę zabrać ze sobą:

 • lusterko, w którym swobodnie widzisz całą twarz
 • swoją ulubioną część garderoby np. ukochaną chustę, naszyjnik, kapelusz, bluzkę – coś co bardzo lubisz i w czym się dobrze czujesz
 • swoje zdjęcie z dzieciństwa lub dorosłe jeśli nie masz innego
 • notatnik, długopis
 • strój nie krępujący ruchów
 • wodę i coś lekkiego do jedzenia 

O MNIE

Nazywam się Beata Kiewisz. Jestem trenerką duchowego, mentalnego i materialnego dobrostanu. Droga do obfitości wiedzie przez czujące, kochające i zawsze pełne Serce. Obejmuje pojednanie się z Sobą i Życiem w każdym jego przejawie. Blokady w umyśle i energii można rozpuścić w mocy Miłości, którą jesteśmy i w której jesteśmy zanurzeni. I wybrać inne życie – bardziej świadome, pełniejsze i bogatsze. Wspieram ludzi w pojednaniu się ze Sobą i Życiem i odkrywaniu pełni swojego potencjału w obszarze pracy, tworzenia dostatku i finansów, prowadząc kursy, warsztaty i sesje indywidualne w ramach autorskiego projektu Bogactwo Życia.

Do zobaczenia w Przestrzeni Serca ♥