Mój Głos to Ja czyli rzecz o tym jak mówić i śpiewać skutecznie i z radością

Mój Głos to Ja, czyli rzecz o tym jak mówić i śpiewać skutecznie i z radością.

Głos ludzki jest najdoskonalszym instrumentem na świecie. Mamy go zawsze przy sobie. Wyraża nasze myśli, jest przejawem temperamentu i osobowości, głębi uczuć i intelektu. Każdy z nas używa go od urodzenia, jednak nie każdy wie jak robić to zdrowo, skutecznie i pięknie.

Towarzyszą nam pytania: jak uruchamiać głos i używać by nie uległ zmęczeniu, był nośny i wytrzymały, miły i jednocześnie bogaty w swoim brzmieniu? Jakimi metodami rozwijać jego możliwości, doskonalić sprawność, skuteczność, uwalniać od tremy i stresu oraz zapewnić młodzieńczą kondycję na lata? Serdecznie zapraszam do Domu Dźwięku  na warsztaty dla profesjonalistów i amatorów, adresowane do wszystkich pracujących głosem, występujących publicznie, zainteresowanych doskonaleniem lub korektą głosu w mowie czy  śpiewie, odbiorców indywidualnych oraz instytucje (grupy zawodowe).

Przyjdź i przekonaj się. Tutaj odkryjesz prawdziwe możliwości swojego głosu.

7 listopada, godz. 18.00 – 21.00

cena warsztatu 150 zł

informacje i zgłoszenia – Mariusz Czaiński 735 969 848

Benigna Jaskulska

o sobie: GŁOS TO MOJA PASJA, którą realizuję od wielu lat zarówno jako śpiewaczka jak i pedagog.

Studia polonistyczne na UAM, wokalne w Poznaniu i podyplomowe, które ukończyłam w Wiedniu, stały się dla mnie znaczącą bazą zarówno intelektualną, techniczną jak i metodologiczną na drodze doskonalenia głosu własnego oraz kształcenia innych Osób.

Fakt,że od lat staję po obu stronach tego procesu  jako śpiewaczka i pedagog (czyli jednocześnie „uczeń” i nauczyciel), pozwala mi w pełni rozumieć nie tylko zadania związane z pracą głosem, ale i połączone z tym stresy i napięcia, wszystkie towarzyszące temu wymagania, pytania, wątpliwości.

Stąd źródłem ogromnej radości i satysfakcji jest dla mnie nie tylko rzesza moich sławnych wychowanków, ale przede wszystkim realna pomoc i towarzyszenie ludziom w odkrywaniu pełnych możliwości ich własnego głosu, uwalnianie od – czasem wieloletnich – napięć, a nierzadko leczenie ich głosu we współpracy z gronem poznańskich foniatrów i laryngologów.

Dlatego zapraszam CIEBIE do wspólnego odkrywania Twojego głosu w całej jego krasie!

Czekam na Ciebie i twoje pytania. Wszystkie są tak samo ważne i kształcące dla Ciebie jak i dla mnie.

więcej: www.benignajaskulska.pl