Move! Warsztaty Kundalini Jogi

joga-kundalini-2Move! Pozbądź się blokad i zjednocz się ze swoją misją i przeznaczeniem.

Warsztaty Kundalini Jogi według nauk Yogi Bhajana.

Rozwój osobisty, jogiczny styl życia, czy styl zgodny z twoją naturą, to proces odzyskiwania energii. Dzięki zdrowemu stylowi życia, diecie i praktyce odzyskujemy energie witalne. Dzięki ćwiczeniom, oddechowi i pranajamie – praktyce nabierania życiowej siły, odzyskujemy energię emocji, pozytywnego nastawienia i gotowości do działania. Dzięki medytacji i relaksacji odzyskujemy energię i swobodę jasnego, syntetycznego i intuicyjnego myślenia. Dzięki pogodnej, uczciwej i neutralnej postawie zyskujemy energię lekkości myślenia i spokoju.

Jeśli zrobimy przestrzeń i odzyskamy energię, naturalnie będziemy potrzebować odzyskane czas i przestrzeń czymś wypełnić. Inaczej, będziemy czuć pustkę, jakieś nieokreślone oczekiwanie, niespełnienie. Ta energia, będzie „chciała” w jakimś kierunku popłynąć. Teraz będziemy potrzebować podjąć nowe decyzje i zadziałać na nowe sposoby. Odpowiednio zadbać o siebie i zacząć z większą mocą realizować swoją życiowa misję. Opracować dobrą strategie i wcielić tą misję w życie.

Podczas warsztatu będziemy praktykować zestawy ćwiczeń i medytacje Kundalini Jogi aby rozpuścić blokady i aby zjednoczyć się ze swoją życiową misją i przeznaczeniem.

27 listopada (niedziela) 12.00 – 15.00

cena: 80 zł

Warsztaty poprowadzi Siri Gian Singh, certyfikowany nauczyciel Kundalini Jogi, Jogi Młodych (Y.O.G.A. for Youth), pedagog, instruktor Kundalini Jogi w Centrum Kultury Fizycznej UMCS w Lublinie.

ww.kundalinijogawlublinie.pl