Movement Medicine Lab – w Ruchu do Przyjemności

🔰 Przyjemność leży w obszarze, którym człowiek nie może zarządzać lub kontrolować. Przyjemność jest darem bożym dla tych którzy identyfikują się z życiem i potrafią cieszyć się jego pięknem i obfitością. Zaangażowanie w to co robimy jest podstawowym warunkiem odczuwania satysfakcji (zaangażowanie częściowe jest źródłem narastającego konfliktu wewnętrznego). Przyjemność wymaga 100% zaangażowania w życie. Odczuwanie przyjemności wiąże nas z naszymi ciałami, oddechem, otoczeniem, przyjaciółmi, pracą, powołaniem, marzeniami i pragnieniami.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

W ciele 
z bijącym sercem 
W tym momencie 
W oddechu 
Powoli 
Poruszając się 
W delikatnym procesie 
Odkrywając strumienie i rzeki 
Wprost do Oceanu ….
Wędrujemy ku nowemu 

🔰 W takcie 5 godzin spotkania Laboratorium Movement Medicine spotkamy się w ruchu, z dotykiem, uziemiającym spojrzeniem, świadomym oddechem i poruszeniem serca. 
Będziemy podróżować po ciele budząc je do odczuwania, aby mogło odpocząć, puścić napięcia (może trochę głębiej niż zwykle, mogę trochę inaczej niż zawsze – powiększając przez to strefę odczuwania). 

Będzie to podróż do Centrum Ciała (brzucha, splotu słonecznego, miednicy) do miejsca gdzie najwięcej wkodowało w nas życie z powstrzymywania, murszenia, nie-mojości, grzeszności, obrzydliwości. Ta podróż ma szansę dotknąć tej tęsknoty, a może sekretu, który chroni nas przez życiem w pełni. Ta ochrona lata temu była być może potrzebna by przeżyć, potrzebna by uniknąć kłopotów, potrzebna by być czystą/czystym. Czy jednak dziś to co chroniło kiedyś nie jest jakimś przyciasnym garniturkiem – hmmm ? zapraszam do ruchu, zapraszam sprawdzić i może obudzić coś nowego – coś przyjemnego 🙂

Praca z ciałem to praca z duszą. Wyobraźnia jest mostem łączącym ciało i duszę. Żeby posiadać moc uzdrowienia, obraz powinien być ucieleśniony wraz z oddechem. Tylko wtedy ten obraz łączy się z siłą życia. Tylko wtedy następuje zmiana.Marion Woodman

🔰 Zapraszam na Laboratorium Movement Medicine, na którym pojawią się inspiracje z pracy bioenergetycznej Lowena, struktur Labana, Gagi czy też uważności technik bodyworku. 

🔰 Ku Przyjemności to spotkanie z serii Laboratorium Movement Medicine – Bliżej Życia. Raz w miesiącu spotykamy się by doświadczyć jakiegoś aspektu naszego życia trochę głębiej – 5 godzin spotkania, tańca, obecności. 

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Oferuję prostą strukturę dobrą muzykę dobraną do grupy i graną prosto z serca prowadzenie w ruchu

Kiedy: sobota, godz. 17.00 – 22.00 

 • 13 października,
 • 10 listopada,
 • 15 grudnia.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Inwestycja:

 • 100 zł. 
 • ✅ 80 zł – jeśli wpłacisz 30 zł. zadatku do 02.10.2018
 • jeśli jesteś osobą samotnie wychowującą dzieci lub w trudnej sytuacji finansowej – zwróć się do nas osobiście 
 • zniżka studencka 
 • numer konta do wpłat:
  mandala _48 1050 1025 1000 0090 4089 1112
  Tytuł: Imie + Nazwisko + Movement Medicine Lab
zapisy: