MuscoYoga na Dzień Matki – kobieca joga z muzyką na żywo

Kobieto – Matko, Córko, Babciu, Artystko, Opiekunko, Twórczyni wszelkiego rodzaju!

Zapraszamy Cię do wspólnej celebracji Twojego Święta – Dnia Matki.

„Pachamama” to inaczej „Matka Ziemia” – dająca życie, mądra opiekunka. Niezwykle wytrzymała, dzika, a zarazem harmonijna i subtelna. Jej serce myśli, jej umysł czuje. W pędzie dnia codziennego często zapominamy o tym, aby na chwilę się zatrzymać i celebrować naszą naturę – zarówno tę kobiecą – radosną i twórczą, tajemniczą i pełną intuicji…

Jak również zachwycającą Naturę wokół nas.

Zaopiekujmy się sobą.

Poczujmy też wdzięczność za wszystkie dary Pachamamy – Matki Ziemi.

Przyjdź, usiądź z nami w Kręgu, zatrzymaj się na chwilę, porozmawiaj, albo posłuchaj i po prostu bądź, a następnie…

Przy inspirującym akompaniamencie muzyki na żywo będziemy praktykować Vinyasa Jogę w wersji bardzo kobiecej, charakteryzującej się płynnym, miękkim, kocim ruchem, balansowaniem między uziemieniem, a lekkością.

Tempo będzie dopasowane do kondycji oraz wieku uczestniczek.

Dużo uwagi poświęcimy obszarowi bioder, miednicy, podbrzusza – naszego centrum życiodajnej energii, siły twórczej, seksualności, zmysłowości, relacji ze sobą i z innymi, samoakceptacji.

Dotrzemy też do obszaru serca, pogłębiając oddechy wraz z otwieraniem klatki piersiowej – tak często spiętej i zamkniętej z powodu stresu, siedzącego trybu życia, tulenia i noszenia rosnących jak na drożdżach dzieci 🙂 noszenia na barkach poczucia odpowiedzialności za innych i mnóstwa codziennych obowiązków.

Mamy dla Ciebie propozycję:

W tym wyjątkowym dniu poświęć czas, uwagę i troskę w pełni sobie.

Co ty na to?

Przyjdź ze swoją intencją, czymkolwiek ona jest. Spraw komuś prezent – przyprowadź swoją mamę, córkę, babcię, przyjaciółkę, czy kobietę której dobrze nie znasz a czujesz, że to wyjątkowe spotkanie jest jej potrzebne. Zaufaj swojej intuicji 🙂

26 maja 2019, godz. 17:30 – 19:30

ZAPISY: Wypełnij formularz na stronie: www.makataka.pl/kontakt ; Kasia odezwie się do Ciebie mailowo.

W razie pytań:

  • Zadzwoń – 884 996 825
  • Napisz – kasiakata@matakata.pl
CENA:

  • 45 zł / osobę
  • PROMOCJA: Przyprowadź ze sobą drugą osobę i zapłaćcie razem 70 zł (czyli oszczędzacie 20 zł).

Kilka słów o prowadzących:

Praktykę jogi oraz rozmowy w kręgu poprowadzi dla Was Kasia Kata, czyli MataKata – Psycholożka na macie – certyfikowana instruktorka Vinyasa Jogi oraz dyplomowana psycholożka. Prekursorka „Jogopsychologii”, w której łączy pracę z ciałem i psychiką. Kasia pisze również baśnie terapeutyczne, wykorzystując moc metafor i wyobraźni w uzdrawianiu serca. Każdy napotkany człowiek jest dla niej odrębną, inspirującą opowieścią. Więcej o Kasi przeczytacie na jej stronie www.matakata.pl. W Dom Dźwięku.Misy.Joga spotkacie ją na zajęciach Vinyasa Joga w Domu Dźwięku oraz Vinyasa Joga dla początkujących z Kasią Kata.

Muzyczną przestrzeń stworzą dla Was Wiktor Łoś oraz Mariusz Czaiński, których możecie posłuchać co tydzień w Dom Dźwięku.Misy.Joga podczas Nuta Relaksu.

WIKTOR ŁOŚ jest kompozytorem oraz producentem muzycznym. Ma w sobie nieskończone pokłady pozytywnej energii -dużo się uśmiecha, a najwięcej gdy komponuje i improwizuje na fortepianie, syntezatorach i Djembe. Ceni się go za dobrą aurę i ekspresję. Ktoś powiedział, że lepiej mu wychodzi wyrażanie się dźwiękiem niż słowami i jest w tym trochę prawdy. Jest bardzo relacyjny, dlatego w muzyce najbardziej kocha dialog.

MARIUSZ CZAIŃSKI to człowiek dla którego muzyka to coś więcej niż przyjemność z tworzenia i grania. Przy wykorzystaniu swojego multiinstrumentalnego talentu i pasji oddaje się on na codzień misji pomagania innym terapeutycznie wykorzystując swój arsenał instrumentów, zarówno akustycznych jak Sitar, Gitara czy Gongi ale i elektronicznych.

MuscoYoga to nasz projekt, z którym jeździmy po festiwalach oraz warsztatowo w całej Polsce, oraz poza nią.

Nasz styl jogowo-muzyczny poznasz tutaj: youtube.com/watch?v=GO…

Do zobaczenia! 🙂