Muzyczna Przestrzeń Medytacji

Zapraszamy na niezwykły wieczór z medytacją w muzycznej przestrzeni dźwięków gongu, mis, bębna, altówki, skrzypiec, sitaru i głosu w wykonaniu Michaela Jonesa i Kornelii Popek oraz wyjątkowo w Poznaniu, Mariusza Czaińskiego.

Michael Jones

Pochodzący z Anglii (Londyn) muzyk-multiinstrumentalista. Do Polski przyjechał 20 lat temu. Obecnie mieszka w Lanckoronie. Występował i tworzył z wieloma znanymi w Polsce artystami między innymi z Fiolką Najdenowicz, Nigelem Kennedy, Max Klezmer Band. Dogrywał partie na hinduskich skrzypcach (ravanhuta) do filmu Wiedźmin. Inne jego projekty muzyczne to formacja Naked Mind oraz Inner Magic Music.

Inner Magic Music to muzyka, którą można określić mianem medytacyjnej w której Michael używa skrzypiec, altówki, djembe i wokalu, towarzysząc dźwiękom mis i gongu.

Kornelia Popek

Plastyczka, nauczycielka jogi , masażystka dźwiękiem. W 2006 roku założyła autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych w Rybniku. Jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia psychofizyczne oraz nauczycielem jogi w tradycji Sivanandy. Ukończyła studia na kierunku edukacja artystyczna w specjalności techniki malarskie i projektowanie witrażu. Pracą z dźwiękiem zajmuje się od 12 lat ( w tym kurs masażu oraz gry na gongu u Don Conreaux) w zakres tego wchodzi indywidualny masaż, sesje relaksacyjne oraz udział w różnych projektach związanych z połączeniem dżwięku, ruchu czy tworzenia przestrzeni dźwiękowej do sesji malowania spontanicznego.

Mariusz Czaiński:

„Dźwięki i muzyka od zawsze mnie fascynowały. Eksperymentuję z muzyką od ponad 15 lat. Gram na wielu instrumentach: gitary, sitar, misy, gongi, didgeridoo, bębny.. i jestem masażystą dźwiękiem. Organizuję koncerty relaksacyjne jak również sesje indywidualne.”

4 listopada 2018, godz. 18.00

Bilety: przedsprzedaż 50 zł, w dniu koncertu 55 zł