Muzykoterapia Holistyczna – metoda CMLH dr Lubomira Holzera – jej duchowe i szamańskie korzenie

„Bez fal, pulsacji, rytmów nie ma życia ani wszechświata”. Dr L. Holzer. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, warsztaty twórcy Muzykoterapii Holistycznej, Dr Lubomira Holzera z Czech. Lubomir od 35 lat zajmuje się tworzeniem swojej wyjątkowej metody, badaniami naukowymi związanymi z wpływem tej metody na funkcjonowanie człowieka. Jest muzykoterapeutą, pedagogiem specjalnym, profesjonalnym artystą – muzykiem, wykładowcą akademickim. Muzykoterapia holistyczna to wyjątkowa metoda pracy z dźwiękiem, której celem jest poprawa poziomu naszego funkcjonowania zarówno w sferze fizycznej, psychicznej, emocjonalnej, a także na poziomie energetycznym. W metodzie tej używa się tylko muzyki żywej tworzonej przy użyciu prostych, naturalnych instrumentów etnicznych i archaicznych – bębnów djembe, mis i dzwonków tybetańskich, gongów, drumli, fujar, ustnej harfy, didgeridoo, drobnych instrumentów perkusyjnych. Gra na instrumentach w tej metodzie połączona jest ze śpiewem. Nie jest to śpiew wyuczony i kontrolowany, lecz naturalny, improwizowany, intuicyjny, w tym alikwotowy i gardłowy.

W trakcie warsztatów będziemy uczyć się jak grać na różnorodnych instrumentach, jak pracować z dźwiękiem, by służył naszemu dobremu samopoczuciu oraz jak uwolnić swój głos, by śpiew dawał radość i odprężenie. Razem przeżyjemy głębokie zanurzenie w świecie duchowym poprzez muzykoterapeutyczne wejście w stan jedności ( najgłębszy „relaks”). Zdobyte umiejętności można potem wykorzystywać w pracy z dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i wszelkimi innymi grupami w procesie pedagogicznym, terapeutycznym czy rehabilitacyjnym. Mogą one także służyć do własnej pracy nad samym sobą, nauki samodzielnego relaksu i poprawy własnej kondycji. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno rozwojem osobistym, jak i osoby pracujące w obszarze terapii, opieki i wychowania.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia podstawowego kursu muzykoterapii holistycznej metodą CMLH Dr Lubomira Holzera.

Dr Lubomir Holzer jest twórcą muzykoterapii holistycznej, członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Muzykoterapii Holistycznej!

Wyjątkowa okazja! Stawiamy na najlepszych i uczymy się od źródła!!!

13 – 15 maja 2022 r.

Ramowy plan:

  • Piątek – godz. 18:00 – 22:00
  • Sobota- godz. 10:00 – 23:00Niedziela godz. 10:00 – 15:30

Cena obejmuje:

  • uczestnictwo,
  • korzystanie z wszystkich instrumentów na czas trwania kursu,
  • napoje i zakąski,

*Można zabrać własne instrumenty i umówić się na indywidualne spotkanie.

Inwestycja w ten wyjątkowy kurs to tylko 1150,00 zł

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Informacje i zapisy: 694 148 688 – Emilia

e-mail: kurs_zgloszenia@wp.pl