NAADA Yoga – warsztaty unikalnej Yogi Dżwięku

NAADA YOGA – warsztaty unikalnej Yogi Dżwięku

Warsztaty poprowadzi Swami Karmayogi Saraswati, nauczyciel z ogromnym doświadczeniem w tradycji wielotysięcznej, wszechstronnej jogi i tantry, obecnie reprezentowanej i kontynuowanej przez jedyny na świecie Uniwersytet Jogi – Bihar School of Yoga w Indiach. Tytuły Sańyaasa, Purna Sańyaasa i Saraswati otrzymał od założyciela uniwersytetu i jego następcy: Guru Swamiego Paramahamsy Satyanandy i jego Swamiego Niranjananandy.

Naada Yoga – moc wibracji, najpotężniejsza, zaawansowana metoda harmonizowania i leczenia ciała, umysłu i duszy, gdzie w połączeniu z Kriya Yogą, Chakra Shudhi, Mantra Yogą
pracujesz ze sobą również na poziomie czakramów. Praca z własna wibracją rozwija na wyższych planach świadomości i aktywizuje różne obszary mózgu. Należy pamiętać również o wyzwalającej energii głosu, ale na początku uczysz się go prawidłowo wydobywać.

Twój głos ma potężną moc harmonizacji, to najwspanialszy „masaż dźwiękiem” jaki możesz sobie sam dać.

W programie warsztatu między innymi:

  1. Praca z dźwiękiem słyszalnym
  2. Praca z dźwiękiem mentalnym
  3. Pranayamy
  4. Techniki medytacyjne i praca z mantrami (nauka prawidłowej wymowy w sanskrycie)
  5. Nauka śpiewu ponaddźwiękowego na dwa sposoby
  6. Yoga Nidra – świadomy głęboki relaks, stan psychicznego snu.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą doświadczyć jogi w wielu jej aspektach.

Podczas wizyt Swamiego w Polsce adepci mają wyjątkową okazję poznać unikalne techniki, które są rzadko dostępne podczas standardowych zajęć jogi.

Swami Saraswati od 40 lat mieszka i naucza yogi w Szwecji, gdzie ukończył również Sanskryt na Uniwersytecie w Upsali. Tam też pomagał w tworzeniu szkół yogi wg Satyanandy. Jak sam mówi jest wędrownym nauczycielem, od ponad 15-u lat prowadzi zajęcia w Polsce i w Indiach.

(więcej informacji o Swamim na jego stronie www.nada-yoga.com).

2 marca 2019, godz. 10:00 – 17:00 (8 godzin zajęć z przerwą)

Cena: 150 zł

Obowiązują zapisy na maila: jogin_dz@tlen.pl lub telefonicznie +48533325388 Dariusz Zelis, informacje o warsztacie Swami +48604373490.

Serdecznie zapraszamy Hari AUM Tat Sat