Narodziny Szczęśliwej kobiety

Warsztat ten stworzyłyśmy z inspiracji żeńskimi naukami zawartymi w „13 Pierwotnych Matkach Klanowych” i z potrzeby serca.

Zapraszamy Cię do spotkania w akceptującym i kreatywnym kobiecym kręgu, w którym możesz się zatrzymać, spotkać z samą sobą i z drugą kobietą. Celem warsztatu jest podróż do miejsca, w którym rodzi się życie, żeby wybrać jakości, które chcesz zaprosić, by być szczęśliwą kobietą.

Będziemy korzystać z nauk ludzi rdzennych i technik ludzi współczesnych (których używali już tysiące lat temu rdzenni w różnych miejscach na ziemi).

Uznając nauki Babci Księżyc o cyklach życia, śmierci i odrodzenia proponujemy, by znalazły one odbicie w strukturze warsztatu. W sobotę przejdziemy cykl malejącego księżyca, czyli skontaktujemy się z tymi przekonaniami i nawykami, przez które nie pozwalamy sobie na bycie szczęśliwą oraz pożegnamy je, by odeszły wraz z zanikającą Babcią Księżyc. W niedzielę użyjemy swojej żeńskiej mocy tworzenia i własnoręcznie zrobimy magiczną lalkę-dolę na szczęśliwe życie. Narodzimy się, tak jak luna, na nowo napełnione nowymi jakościami, które będą nam służyć. A wszystko to przy wzajemny wsparciu kobiet.

Maria Ela Ziemkiewicz (Lewańska)

Lubię szum morza i górską wspinaczkę (kiedyś), śpiew ptaków i zachody słońca – taaak lubię, a właściwie kocham przyrodę. Poza wyuczonymi w szkołach, mam „zawody” wynikające z praktyki i doświadczenia. Jestem więc matką, siostrą, rolniczką, nauczycielką reiki, „starszą” w kręgu i członkinią starszyzny, organizatorką, redaktorką i tłumaczką, propagatorką zdrowego odżywiania i stylu życia. Zgodnie z wewnętrznym potencjałem jestem: marzycielką i wizjonerką, optymistką i kreatywną rękodzielniczką. A poza tym, a raczej przede wszystkim jestem osobą niosącą miłość i siostrzeństwo.

Aisza Kucharska

Jestem Strażniczką Domowego Ogniska kroczącą Kobiecą Ścieżką. Uwielbiam zasiadać w Kobiecych Kręgach, na których siostrzaną siłę otworzyłam się 8 lat temu dzięki Marii Eli Ziemkiewicz, mojej przewodniczce. Pracując w przestrzeni Kobiecych Kręgów korzystam z doświadczenia ludzi rdzennych oraz wiedzy i narzędzi ludzi współczesnych. Moimi największymi nauczycielami są moi synowie. Największe wsparcie dostaję od męża. Dziękuję im. i sobie. Obecnie odbywam staż w Instytucie Gestalt.

www.siostrzenstwo.pl

ZAPRASZAMY!

zapisy i info Sylwia 664 02 76 46

WYKŁAD

termin 19 maja 2017, godz. 18.30 – 21.00

cena wykładu 25zł

WARSZTAT

termin: 20-21 maja 2017,

  • sobota – godz. 11.00-18.00
  • niedziela – godz. 11.00-17.00
cena warsztatu 420*zł/470 zł

*przy wpłacie zaliczki 100 zł. do 5 maja 2017