Naturalne Kosmetyki z Majowych Łąk

Chciałabyś spędzić czas w eleganckim miejscu odetchnąć od codziennego zabiegania, w towarzystwie pasjonatów zdrowego stylu życia? Zrozumieć sekrety natury , by móc tworzyć spersonalizowane, botaniczne, najlepiej dbające o Twoje ciało kosmetyki? Uczestniczyć w inspirującym spotkaniu delektując się wybornymi specjałami i ziołowymi eliksirami? Dać po prostu sobie prezent – w postaci błogich godzin, gdzie nie tylko zrelaksujesz się, ale i dostrzeżesz wagę rzeczy, które na zawsze poprawią komfort Twojego życia? Jeżeli tak… to wydarzenie jest dla Ciebie!

Miłośnicy Natury i pasjonaci kosmetyków naturalnych!

Po raz kolejny pragnę Was zabrać w wyjątkową, ziołową podróż, do magicznego świata moich ulubionych kosmetyków, które możesz wykonać własnoręcznie… tym razem w Domu Dźwięku w Poznaniu! Przestrzeń z dobrą energią – inspirująca, otwarta i gościnna.

Ziołowe Przyjęcia – pod tą nazwą kryje się oryginalna uczta dla ciała, ducha i zmysłów. To warsztaty tworzenia od podstaw spersonalizowanych kosmetyków naturalnych na bazie cennych surowców z polskich pól i łąk , ekstraktów i amazońskich maseł z dodatkiem luksusowych dodatków m.in. pudrów z pereł, diamentów, złota. Odpowiednie receptury, substancje i proporcje uczynią Twój kosmetyk idealnie dobrany do potrzeb Twojej skóry.

Ziołowe Przyjęcia to święto dla wszystkich miłośników Natury, w szczególności naturalnych kosmetyków. To czas, kiedy dedykujemy tylko dla sobie odrobinę luksusu.

Uczestnicy Ziołowego Przyjęcia wykonają:

  • luksusowy, nawilżający krem do twarzy z ziół majowych łąk,
  • łagodny peeling do ciała na bazie ziołowego lukru lub pomadka ochronna do ust,
  • lubrykant – afrodyzjak, lub ziołowy eliksir z pudrem złotym pod oczy,
  • naturalny i skuteczny dezodorant lub relaksujący puder do kąpieli z pomarańczami,
  • ziołowe dwufazowe mikstury do oczyszczania twarzy lub regenerująca pasta konopna,
  • krem z płatków mniszka i z naturalnymi filtrami na słoneczne dni,

Zapewniam wszystkie potrzebne materiały i sprzęt do wykonania w/w kosmetyków.

W programie: degustacja ziołowych specjałów oraz pamiątkowa sesja zdjęciowa!

Dla kogo? Dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku

Kiedy? 14 maja 2022r. w godzinach od 11:00 do 20:00

Współorganizatorem wydarzenia będzie Paweł Skrzypczak założyciel Ziołowej Cukierni i Ziołowego Bractwa, który zaserwuje eliksiry i specyfiki z ziół dla zdrowia i urody.

Tego dnia również podczas warsztatu muzyczna niespodzianka.

Za ile? 350 zł od osoby

Zgłoszenia: Ziołowe Przyjęcia – 735 271 964

Z kim? Warsztat poprowadzi Marzena Wojtkowiak

Marzena Wojtkowiak – pasjonatka tworzenia naturalnych kosmetyków, zielarz – fitoterapeuta, wykładowca w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych oraz AHE w Łodzi, uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu ziołolecznictwa, naturoterapii i naturalnej pielęgnacji skóry. Współpracuje z Fundacjami i Stowarzyszeniami działającymi na rzecz osób z chorobami onkologicznymi. Członkini Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów oraz Polskiego Komitetu Zielarskiego.

Galeria zdjęć z wydarzeń „Ziołowe Przyjęcia” dostępna na FB