Nauka zabiegu Access Bars

A jeśli życie na tej planecie wcale nie musi oznaczać zmagań, trudności, kłopotów, znoju, trudu, przeciętności i umniejszenia? A jeśli jest inna możliwość? A jeśli można oczyścić głowę z przekonań, o tym jak ciężkie i niesprawiedliwe jest życie? Access Bars pozwala oczyścić głowę ze śmieci, które kiedykolwiek kupiliśmy na temat tego jakie jest życie, jacy my jesteśmy, jako powinniśmy się zachowywać i kim być, aby nie wyjść ponad przeciętność i dopasowanie do innych.

A gdybyśmy mogli zacząć z nową kartą, bez żadnego punktu widzenie na temat tego kim jesteśmy i jak powinno wyglądać życie? Co wtedy jest możliwe? Co wtedy, bez żadnego hamulca w naszej głowie, moglibyśmy zacząć tworzyć? Jakie życie zaprosić na tę niezwykłą planetę? Access Bars jako zabieg nie zrobi tego za Ciebie, nie zrobi życia jakiego prawdziwie pragniesz, ale może usunąć z niego wszystkie te ograniczenia, które teraz często nie pozwalają Ci zobaczyć jak olbrzymia zmiana jest dla Ciebie dostępna. 

Jesteś podarunkiem dla tej planety, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale może nie myślałeś o tym w ten sposób, może nie chciałeś popatrzeć na siebie jak na przestrzeń zmiany, która możesz zainicjować na tej planecie… Jesteś tutaj podarunkiem, a zabieg access bars może ułatwić Ci dostrzec jak olbrzymim. Czy warto się nauczyć wykonywać ten zabieg? Czy warto podarować taką możliwość innym? Czy warto pozbywać się ograniczających nas myśli, przekonań, zachowań? Jeśli mnie zapytasz, warto bardzo. Pytanie jest, jakiego Ty życia prawdziwie pragniesz, jakie pragniesz zaprosić możliwości na tą planetę i czy do tego co pragniesz kreować i urzeczywistniać w swoim życiu, głowa wolna od ograniczeń będzie większym czy mniejszym zaproszeniem? tylko Ty to wiesz… 🙂 tylko Ty wiesz czego prawdziwie pragniesz i tylko ty wiesz, czy to jest warsztat dla Ciebie? 

Serdecznie zapraszam do Poznania na szkolenie Access Bars, nauczysz się robić sesję Access Bars i otrzymasz wiele praktycznych narzędzi , które ułatwią Ci zmianę w życiu wszystkiego czego wcześniej nie mogłeś zmienić. 

Czym jest Bars?

Najprościej rzecz ujmując Access Bars to zabieg, podczas którego dotykasz odpowiednio czyjeś głowy i zmieniasz świat na lepszy. Czy może być jeszcze piękniej? 

Myśli, uczucia i emocje nie są niczym innym jak tylko polaryzacją jedności, tworzą separację i odcinają nas od otrzymywania. Otrzymywanie jest jedną z naszych najwspanialszych umiejętności i jedną z tych rzeczy, których odrzucenie przychodzi nam zdecydowanie łatwiej, niż odrzucenie czegokolwiek innego. Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w twoim mózgu. To tak jakby aktywować w komputerze wirusa świadomości, który zaczyna odkrywać, gdzie funkcjonujesz na zasadzie auto-pilota zamiast w świadomości – czyli odrzucasz zamiast otrzymywać.

Bars to 32 punkty na głowie, w których przechowujesz wszystkie myśli, pomysły, wierzenia, obawy, emocje i postawy, którym nadałeś znaczenie w jakimkolwiek wcieleniu. Podczas sesji Bars ma miejsce coś na wzór naciśnięcia klawisza „usuń” na twoim komputerze. Właściwie Barsy są twardym dyskiem przechowującym dane w twoim „komputerze”. To są dosłownie te wszystkie rzeczy, które nagromadziłeś życie po życiu.

Sesja Bars to jakby wykasowywanie wszystkich danych z plików, aby dłużej tam nie pozostawały i nie były automatycznie wywoływane. Podczas sesji Bars zostaje spowolniona praca fal mózgowych, co pozwala na dostęp do twoich wzorców behawioralnych, systemów wierzeń i punktów widzenia, w oparciu o które funkcjonowałeś od dzieciństwa albo jeszcze w innych wcieleniach. Tak naprawdę zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość nie ma już w ten sam sposób wpływu na twoją przyszłość.

Czym jest warsztat Bars?

Jednodniowym szkoleniem na którym uczysz się wykonywać zabieg Access Bars i poznasz kilka magicznych i jednocześnie bardzo prostych narzędzi, które pozwolą Ci otrzymać tą wspaniałość, którą jesteś z lekkością i radością. Jak może być jeszcze lepiej?

  • Nauczysz się jak wykonywać sesję Access Bars.
  • Zrobisz i otrzymasz 2 sesje Bars.
  • Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.
  • Podczas szkolenia otrzymasz także wiele narządzi, które pozwolą Ci mieć więcej radości i lekkości w każdym aspekcie twojego życia.
  • Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars®za pieniądze.

Proces Manualny Bars®został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

termin: 17 lutego 2018, godz. 10.00 – 18.00

  • koszt warsztatów Access Bars w Polsce został ustalony na 1000 zł,
  • dla osób powtarzających warsztaty oraz 16 i 17 -latków – 500 zł.
  • dzieci do 15 roku życia – 0 zł.
w celu rejestracji na warsztat proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z organizatorem szkolenia – Zofią Machowską 609231 578

serdecznie zapraszam

Marcin Marcinkowski, BF, AFF, 506104987, proconsciousness@gmail.com