Negatywne emocje w partnerstwie. Medytacja otwierająca SERCE

Negatywne EMOCJE w relacji partnerskiej a praktykowanie metody budowania świadomości uczuć „Pracy SERCA”

Związek dwóch osób jest na ogród. Jeśli nie będzie podlewany, odchwaszczany, strzyżony, nawożony, pielęgnowany – ucierpią jego plony. Niedoglądany – podupada.
 Jedną z głównych przyczyn podupadania związków jest fakt, że partnerzy związek zaniedbują.

Duchowa nauczycielka, Safi Nidiaye zachęca do praktykowania prostej metody, Skoncentrowanej w ciele PRACY SERCA, dzięki której odkryjesz w ciele stłumione uczucia, świadomie je poczujesz i otworzysz na nie serce.

Odczuwanie emocji sprawi, że będziesz obecny i uważny, zakotwiczony w teraźniejszości.

Nasze prywatne historie i przeżyte doświadczenia są częścią tego, kim jesteśmy i w naturalny sposób wywierają wpływ na nasz związek. Gdy jednak stajemy się PARĄ, związek nasz nie powinien mieć żadnej historii, a jedynie teraźniejszość i potencjalną przyszłość. Życie w związku to, między innymi, tworzenie jego historii.

Zamiast tłumić, ignorować i wypierać uczucia, co zatruwa związek, możesz je świadomie odczuwać, szanować, rozumieć czy wręcz litować się nad nimi. Wtedy staną się dla ciebie drogowskazami. Odczuwanie upiększy twoją istotę, uczyni ją bardziej prawdziwą, da moc SILE SERCA.

Praktykowanie PRACY SERCA pomogło mi zrozumieć, że zranić kogoś bliskiego, to zranić samego siebie. Pozwoliło odkryć prawdziwe powody mojego smutku, strachu, gniewu, rozpaczy.


Renata Stankowska o sobie:

Kiedy odczuwam, zamiast myśleć, świat nabiera ostrości, a poszukiwanie otwiera drogę odnajdywaniu.

Dzielę się z zachwytem PRACĄ SERCA, którą zgłębiam i praktykuję od 4 lat. Jestem pierwszą osobą posiadającą certyfikat Safi Nidiaye w Polsce.

Korzystając z zaproszenia Domu Dźwięku, zachęcę Was do praktykowania metody, pokażę jej proste kroki i zaproszę do medytacji, co będzie – ufam mocno, – bardzo pięknym przeżyciem. Medytacja PRACY SERCA, jak każda medytacja, wyciszy twoją intelektualną, analityczną lewą półkulę mózgu, pobudzając intuicyjną, doświadczającą półkulę prawą. To droga PRAKTYKI, nie TEORII.


Spotkanie na charakter otwarty, bez zapisów.

Inwestycja w siebie: 30 pln (gotówką lub na konto 25 1140 2004 0000 3902 3489 3605 tytułem Praca Serca)

Data: piątek, 22 stycznia 2021, godz. 18:00 – 19:30

  • weźcie ze sobą ciepłe kapcie lub skarpety!
  • Pytania? info@pracaserca.pl

D O Z O B A C Z E N I A !!!
Renata Stankowska