Nowe Ustawienia Systemowe metodą Berta Hellingera

Nowe nie może być czymś dodatkowym, co dołącza do całości. Nowego doświadczamy tak, jakby było siódmym dniem stworzenia, jakby świat wchodził w nowy wymiar i jakbyśmy byli do niego zabierani.Bert Hellinger

Zapraszamy na piękne, terapeutyczne warsztaty Ustawień Systemowych. 

Terapia i rozwój osobisty. Możliwość pracy z dowolnym tematem: relacje rodzinne i partnerskie, zawodowe i biznesowe; zdrowie, choroby i symptomy, uzależnienia i traumy; zdolności i umiejętności, marzenia i cele, i inne.

* * *

Warsztaty odbędą się w Poznaniu 8 kwietnia 2018, w godzinach 10:00-20:00. Godziny wydarzenia mogą ulec zmianie. Dokładny adres zostanie udostępniony wkrótce. 

* * * 

Podstawowe informacje o warsztatach, i o metodzie ustawień:

Ustawienia Systemowe są metodą pracy terapeutycznej. Ze względu na swój nieszablonowy charakter i wysoką skuteczność, cieszą się one rosnącą popularnością w Europie i poza nią.

Jest to metoda fenomenologiczna i holistyczna – często rozwiązanie leży zupełnie gdzie indziej, niż moglibyśmy się tego spodziewać, a poruszenie i uzdrowienie danego obszaru, np. relacji z rodzicami, pociąga za sobą polepszenie również innej sfery życia, np. naszej sytuacji materialnej czy relacji partnerskiej.

Sposób stosowania i działania pracy ustawieniowej znacząco odbiega od tego, z jakim mamy do czynienia w przypadku wielu innych metod terapeutycznych, stosowanych powszechnie.

Z reguły, chodzi tutaj nie tyle o wprowadzanie zmian, co raczej o przywrócenie tzw. „pierwotnych porządków”, które zakłócone, wprowadzają w nasze życia dysharmonie i chaos.

Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki. Należą do nich:

 • relacje rodzinne i partnerskie
 • konflikty
 • choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne)
 • emocje wschodzące w kontekście śmierci i towarzyszące im zmiany osobowości
 • wypadki
 • traumy
 • uzależnienia
 • przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe
 • negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu)
 • zwierzęta
 • kontakty ze zmarłymi, w tym kontakty z nieznanymi nam przodkami i ich towarzyszami (podróż w czasie)
 • ustawienia astrologiczne np. przy trudnym ułożeniu lub tranzytach planet 
 • ustawienia snów np. dla powtarzających się snów zawierających ukryte znaczenia 
 • klątwy, archetypy i elementy karmiczne, oraz wiele innych.

Różnica pomiędzy udziałem w warsztatach z ustawieniem własnym, a udziałem bez ustawienia własnego:

Uczestnictwo z ustawieniem własnym:

Udział w warsztatach z ustawieniem własnym obejmuje sesję terapeutyczną prowadzoną specjalnie dla danego uczestnika nad wskazanym przez niego tematem (w trakcie warsztatów w grupie). Taka sesja trwa w przybliżeniu godzinę i daje możliwość spojrzenia na daną kwestię dotyczącą życia konkretnej osoby, rozpoznania przyczyn stojących za jej problemem, ukazania potencjalnych rozwiązań i pracę z tym, co najbardziej wymaga interwencji. 

* * *

Uczestnictwo bez ustawienia własnego (dla tzw. reprezentantów i pozostałych uczestników): 

Wszyscy uczestnicy biorą aktywnie udział w ustawieniach. Ustawienia są wykonywane dla osób zgłaszających się do ustawienia własnego, czyli będziemy pracowali z problemem danej osoby, który może być taki lub inny (np. choroba, konflikt w rodzinie, kłopoty materialne), ale każdy bierze udział w tej pracy i przechodzi proces uzdrawiający w jej trakcie, dlatego nie tylko osoby z ustawieniem własnym, ale także obserwatorzy i reprezentanci mają okazję wiele przepracować i wynieść z każdych warsztatów.

termin: 8 kwietnia 2018, godz. 10.00 – 20.00

koszt uczestnictwa:

 • 350zł – osoby z ustawieniem własnym
 • 150zł – pozostali uczestnicy

Koszt uczestnictwa przy wpłacie zaliczki do 2 kwietnia 2018:

 • 300zł – osoby z ustawieniem własnym
 • 100zł – pozostali uczestnicy

Miejsce na zajęciach rezerwuje wysłanie przedpłaty (100 zł dla ustawień własnych i 50zł w przypadku reprezentantów). Przedpłata jest zwracana tylko w sytuacji, gdyby warsztaty miały się nie odbyć – warsztaty mogą zostać odwołane w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.

Nr rachunku do wpłat: 

Marta Wrona
55 1160 2202 0000 0000 4832 5214
opis: warsztaty 8 kwiecien 2018 Poznan

Po wpłacie zaliczki, proszę o przesłanie potwierdzenia przelewu na e-mail: spaceluminous3@gmail.com

Do zobaczenia!

Prowadząca: Marta Wrona – certyfikowana terapeutka Szkoły Nowych Ustawień Systemowych metodą Berta & Sophie Hellinger. Tematyczny zakres pracy (poza Ustawieniami): psychologia transpersonalna – wzorce COEX, matryce okołoporodowe (według Stanisłava Grofa), Dwupunkt i kreowanie rzeczywistości z Pola Serca (matryca energetyczna), Kroniki Akaszy, archetypy, analiza snów i psychologia głębi.