Obudź swoją kobiecość przy prawdziwym kakao

Nasze przekonania kształtują naszą rzeczywistość. Także te, dotyczące naszego poczucia kobiecości. Dlatego zapraszam Cię serdecznie na wyjątkowe spotkanie, podczas którego odkryjemy to, co zakryte, uwolnimy to, co zbędne i nastawimy się na to co piękne.

Plan Spotkania

  • Powitanie
  • Degustacja kakao
  • Cześć teoretyczna w formie prowadzonej rozmowy – porozmawiamy o tym czym są emocje, o podstawach inteligencji emocjonalnej, czym jest kobiecość, jakie emocje ograniczają nasze poczucie kobiecości, jak można z nimi pracować
  • Prowadzana medytacja – uwolnienie z negatywnych emocji, które blokują naszą swobodę, kobiecość, budzenie kobiecości, sensualności, delikatności.
  • Każda z was w trakcie trwania medytacji, będzie miała możliwość stworzyć nowy obraz siebie, taki który będzie współgrał z Twoją wizją kobiecości
  • Dzielenie się doświadczeniami
  • Zakończenie

Dlaczego przy kakao?

Surowe kakao nazywane jest „napojem bogów”. Kakao jest najlepszym źródłem magnezu, który reguluje sprawność komórek nerwowych, które zwiększają wydzielanie endorfin – substancji znieczulających, co obniża poziom napięcia i stresu, dlatego po spożyciu kakao czujemy się rozluźnieni, odprężeni i weseli. Ziarna kakaowca są również jednym z najlepszych źródeł witaminy C, E i B. otwiera przestrzeń naszego Serca, uczy empatii, pobudza kreatywność, leczy złamane serce, uzdrawia nasze ciało, poprawia samopoczucie, wycisza, łagodzi stany lękowe, uczy jak być Tu i Teraz, daje poczucie błogości.
Dzięki obecności takich substancji jak tryptofany, fenyloetyloamina czy anandami (od sanskryckiego słowa ananda oznaczającego błogość, szczęście) wprowadza nas w radosny stan, w którym otwiera się nasze serce.

Pijemy najlepsze kakao od Chocante – Kakao Ceremonialne

Inwestycja: 140zł (płatność gotówką na miejscu). W cenie 4h warsztat, degustacja kakao + skrypt do pracy własnej po zakończeniu warsztatu.

Kiedy? 10 kwietnia 2021r, godz. 15:00 – 19:00

Zapis poprzez wiadomość prywatną na profil Natalia Szymkowiak – hipnoterapia & biohacking.

Liczba miejsc ograniczona.


Prowadząca: Nazywam się Natalia Szymkowiak, jestem certyfikowaną hipnoterapeutką przez jedną z największych i najważniejszych organizacji hipnoterapii na świecie tj. OMNI Hypnosis Training Center, National Guild of Hypnotists, International Board of Hypnosis i na co dzień pomagam dokonywać skutecznych i trwałych zmian na poziomie podświadomym.