Obudź w sobie radość i lekkość! Medytacje, mantry, taniec

Radość, lekkość to domena energii żeńskiej. Wiele kobiet z którymi pracuję od wielu lat, nigdy nie zaznały lekkości i radości w życiu. Nie potrafią być spontaniczne, radosne, lekkie w ruchu i na codzień w życiu. Mają potrzebę kontrolowania wszystkiego i wszystkich. To sprawia, że ich ciało jest napięte, często obolałe, pojawiaja się niechęć i niemoc.
Wiele z tych kobiet z którymi pracuję nie ma dostępu do swoich najważniejszych emocji… złości, radości, skutku.

Nie pozwalano im się złościć, cieszyć „za bardzo”, smucić „bez powodu”…

Ciało kumuluje, ukrywa wiele… ale w pewnym momencie nie daje już rady.. I wtedy pojawia się choroba, frustracja, depresja, uczucie pustki…

Jeśli to co napisałam choć trochę jest Tobie bliskie, to nie czekaj, aż samo się naprawi, uleczy… bo ciało potrzebuje Ciebie. Potrzebuje Twojej uwagi, kontaktu z tym co bolesne.

Dlatego stworzyłam ten warsztat dla kobiet, które może od wielu lat nie potrafią otworzyć się na siebie. Nie potrafią pozwolić sobie na CODZIENNĄ radość i lekkość w swoim życiu.

Warsztat pomoże Ci w zrozumieniu swoich potrzeb i otworzy Ciebie na kontakt z Twoim Sercem. Twoją wewnętrzną prawdą.


Nazywam się Natalia Miszczuk. Jestem kobietą i matką. Zawodowo jestem Energy & Holistic coach, certyfikowanym coachem dietetycznym, irydoglogiem, trenerem duchowym – certyfikowanym konsultantem Akashic Vibe Intergrity. Z kobietami pracuję o wielu lat. Przeprowadziłam prawie tysiąc sesji i kilkadziesiąt warsztatów i wykładów na temat zdrowia, emocji i duchowości.

Moja praca to przede wszystkim DOŚWIADCZENIA. Przeszłam wiele w swoim życiu. Choroby, trudne dzieciństwo, rozwód.. Jeśli ja mogę być tutaj gdzie jestem..To Ty również. Wiele kobiet dzięki mnie zrozumiało co tak naprawdę jest WAŻNE w ich życiu. Najpierw zaczęły od siebie, a następnie ich świat zewnętrzny otwierał przed nimi nowe perspektywy.

Jestem DROGOWSKAZEM. Taką mam misję i idę w zgodzie z planem swojej Duszy. Nie zawsze znałam ten plan.. ale kiedy go odkryłam… poczułam niesamowitą wolność..

Zapraszam Cię do niezwykłej podróży, która doprowadzi Ciebie do Twojego Serca… do Twojej Duszy…

Z Sercem Natalia


Warsztat odbędzie się 20 listopada 2021, o godz. 17.00 i potrwa do godziny 21.00.

Podczas warsztatu odbędziemy podróż w głąb siebie poprzez medytacje, mantry, taniec intuicyjny oraz dźwięki bębna szamańskiego.

Proszę Cię o przyniesienie wygodnych ubrań, maty, koca do okrycia podczas medytacji i wyciszenia oraz świeczki w szklanym opakowaniu – będziesz mogła ją zaplić w intencji.

INWESTYCJA W SIEBIE: 199 zł

Wpłaty należy dokonywać na konto:
68 1140 2004 0000 3002 8095 1200
z dopiskiem „warsztat Poznań”

UWAGA!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

PROSZĘ PRZECZTAJ PONIŻSZE INFORMACJE ZANIM ZDECYDUJESZ SIĘ NA WPŁATĘ 

WPŁATA CAŁEJ KWOTY JEST POTWIERDZENIEM REZERWACJI MIEJSCA. NIE ROBIĘ ZWROTU PIENIĘDZY, JEŚLI Z JAKIŚ PRZYCZYN NIE BĘDZIESZ MOGŁA BYĆ NA WARSZTACIE. SALA BĘDZIE OTWARTA DO GODZINY 17.10 – PO TYM CZASIE NIE WYPUSZCZAM JUŻ NIKOGO, DLATEGO PROSZĘ PRZYJDŹ 10 MINUT PRZED CZASEM.

  • NA MIEJSCU BĘDZIE WODA ORAZ CIEPŁE NAPOJE.
  • JEŚLI CHCESZ FAKTURĘ PROSZĘ POINFORMUJ MNIE WCZEŚNIEJ PRZED WYSŁANIEM PIENIĘDZY.
  • Zgodnie z obowiązującym prawem, klient ma prawo poinformować mnie przed dokonaniem zakupu o fakturze.

W razie pytań napisz do mnie: natalia__miszczuk@wp.pl