Odcienie męskości – krąg + podróż z przodkami

Zapraszam cię na kręgowarsztat o męskości – poruszymy tematy, które budują męskość jak i te, z którymi sobie nie radzimy. Pokażemy się sobie nawzajem w różnych odsłonach w atmosferze akceptacji.

Ideą Kręgu jest spotkanie się w równości, autentyczności, otwartości i z wzajemnym szacunkiem. Jest to archaiczna medycyna znana na wszystkich kontynentach. Podczas Kręgu krąży przedmiot mocy, który umożliwia wyrażanie siebie osobie dzierżącej go. W tym czasie reszta uważnie słucha. Nie ma przymusu mówienia, nie ma też w Kręgu przestrzeni na ocenianie, krytykowanie, atakowanie, czy doradzenie. Mówimy tylko o swoich doświadczeniach, sprawdzając co nam naprawdę leży na sercu na daną chwilę. Można też dać upust ekspresji i coś zagrać, zaśpiewać czy opowiedzieć wiersz lub wyrzucić z siebie emocje. Istotna jest autentyczność.

Medycyna kręgu przywołuje ducha wspólnoty i braterstwa. Spotkanie w takiej strukturze uczy szczerego słuchania jak i ważenia swojego słowa. To czas dla nas – na wymianę doświadczeń, uzyskanie wglądów, wyrażenie tego co ciąży lub uskrzydla, i wzmocnienie własnej męskości. Nie ma narzuconego tematu – krąg prowadzi się sam. To co poruszymy w Kręgu, pozostaje w Kręgu!

W kręgu będzie też przestrzeń na pracę szamańską – transowa praca z energią, ciałem, głosem itp. (jeżeli ktoś potrafi sobie procesować samodzielnie).

Najpierw zrobimy sobie krąg, który potrwa 2,5 – 3h (będzie przerwa).

Następnie zabiorę was przy pomocy bębna szamańskiego w podróż z przodkami z męskiej linii rodowej. Spotkacie się z nimi w świecie wizji w kręgu wokół ognia, dając im przestrzeń na wyrażenie tego, co do tej pory było wyparte i stłumione. W ten sposób pracujemy z rodem, integrując cień, oczyszczając jego karmę i relację z mężczyznami z rodu jak i z własną męskością. W trakcie podróży przyjrzycie się wartościom i naukom płynącym od przodków, a na domknięcie poprosicie któregoś z przodków o symboliczny dar dla was wzmacniający jakość, z którą będziecie pracowali tego dnia w kręgu. Także każdy będzie miał inną podróż z innymi wątkami.

10 kwietnia 2021 r., godz. 16:00 – 20:00

Koszt udziału – 60zł (obowiązuje bezzwrotna zaliczka 30zł)

Zapisy:

  • Suplement Świadomości
  • 720 899 185
Na miejscu będzie też możliwość zakupu legalnych szamańskich ziół psychoaktywnych 

Zapraszam również 25.04 na Ustawienia Systemowe w Kręgu: https://fb.me/e/1rjjt2oA3

Na co dzień można umówić się ze mną na indywidualną sesję terapeutyczną w Poznaniu, która trwa 2h i kosztuje 220zł.


Prowadzący:

Jakub Stąpór – szaman, wykładowca, strażnik kręgów, handlarz, poeta. Uczestniczę w kręgach męskich i mieszanych od ponad 4 lat. W międzyczasie byłem też na Zgromadzeniu Kręgów. Trzymałem kręgi męskie jak i mieszane w różnych miastach i na festiwalach. Korzystam również ze struktury kręgu na swoich warsztatach.

Pracuję indywidualnie i grupowo z ludźmi z całej Polski pomagając w integracji cienia i odkryciu potencjału. Sesje oraz warsztaty mają charakter podróży transowych, podczas których prowadzony przez pole korzystam z ustawień systemowych, medycyny kręgu, kontaktu fizycznego, werbalizacji, kart Dixit, bębna szamańskiego i różnych technik terapeutycznych pomagając w dotarciu do wypartych emocji i uwolnieniu ich, transformacji przekonań, wzroście samoświadomości, zwiększeniu kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem, integracji aspektu męskiego i żeńskiego oraz uzdrowieniu rodu i pojednaniu się z przodkami.