Odkryj moc Oddechu – sesja grupowa

Zapraszam Cię na niezwykłe wydarzenie: „Odkryj Moc Oddechu”. Będzie to sesja oddechowa grupowa, podczas której wybierzesz się w podróż głęboko do swojego wnętrza, aby odblokować napięcia oraz zastoje fizyczne i emocjonalne, które często zakłócają swobodny przepływ energii w ciele.

Dla kogo?

Oddech niesamowicie oddziałuje na osoby, które są bardzo zestresowane, napięte, nie potrafią się zrelaksować, mają trudność z kontaktowaniem się ze swoim ciałem, swoimi potrzebami czy emocjami.

Jeżeli chcesz uspokoić swój umysł i oczyścić go z nadmiaru myśli.

Pragniesz polepszyć jakość swojej pamięci i koncentracji.

Pozbyć się bóli i napięć z szyi oraz z barków.

Jesteś wiecznie w biegu, nie masz na nic czasu, a zwłaszcza dla siebie i pragniesz nauczyć się być w tu i teraz.

Doświadczasz dużo stresu na co dzień i potrzebujesz się wyciszyć, głęboko odprężyć, dotlenić oraz odżywić całe swoje ciało, to sesja oddechowa jest dla Ciebie idealnym wyborem.

Każdą sesję oddechową zaczynamy od uważnej, słuchającej rozmowy. Mówisz o sobie tyle na ile jesteś gotowy. Im więcej powiesz, tym lepiej mogę dopasować narzędzia podczas sesji, np. wizualizacje, do Twoich potrzeb. Kiedy znajdziesz swoje miejsce i wygodnie się ułożysz, damy uwagę oddechowi, używając go jako narzędzia do nawiązania kontaktu z Twoim ciałem i z tym co w Tobie jest na tu i teraz. Rozpoczniemy od głębokiego oddychania, które pozwoli Tobie zanurzyć się w chwili obecnej i otworzyć się na doświadczenia oraz odczucia, które przyjdą.

Ale to jeszcze nie koniec! Poprowadzę Cię również przez wizualizację, która wzmocni Twoją wewnętrzną moc i pozwoli Ci poczuć się silniejszym oraz bardziej zrównoważonym. Przejdziemy poprzez harmonizowanie pierwiastka żeńskiego i męskiego, tak abyś poczuł się zasilany poprzez obie energie i ugruntował swoje poczucie bezpieczeństwa oraz stabilności. W trakcie sesji wprowadzam również głęboko wibracyjne, odprężające dźwięki, takie jak np. dzwonek koshi, czy misa tybetańska.

Przyjdź i dołącz do nas, aby doświadczyć pełni relaksu, uwolnienia i odnowy dla Twojego ciała i umysłu. Zostaw stres za sobą i pozwól swojej energii płynąć swobodnie!

Sesja oddechowa da Ci poczucie lekkości, ulgi, nagły przypływ nowych sił do działania. Sesje oddechowe prowadzę wg metody Grzegorza Pawłowskiego, który jest założycielem szkoły CUUD Coaching Oddechem.

Co zabrać?

Wygodny, ciepły strój oraz jeśli posiadasz – matę, jeśli nie – są do wypożyczenia na miejscu.

Jak często?

Sesje oddechowe warto robić co tydzień, tak aby był czas na poukładanie się w Tobie doświadczeń z sesji, ale też aby praca nad kontaktem z ciałem była regularna. Czym dłużej korzystasz z sesji oddechowej, tym łatwiej i szybciej będzie Ci poczuć siebie samą/samego, zrozumieć jakie są Twoje pragnienia, uwalniać się od różnych przewlekłych schorzeń, bólów itp. Będziesz mieć coraz więcej energii do kreowania swojego życia, tak jak tego pragniesz.

Jakie efekty?

Już po pierwszych zajęciach będziesz odczuwać większe odprężenie, rozluźnienie, lekkość. Kiedy korzystasz z sesji regularnie, przez dłuższy czas, dostrzeżesz korzyści zdrowotne na wielu poziomach, fizycznym: bardziej dotlenione komórki, lepsza koncentracja, więcej energii, zanikanie bólu i przewlekłych dolegliwości, emocjonalnym: wyciszenie, spokój, kontakt ze samym sobą i poznanie siebie, tego jakie są Twoje potrzeby, duchowym: odczuwanie wszechobecnej miłości, zaufania do wszechświata.

Kiedy: 20 maja 2024, godzina 19.00

Zapisz się pod numerem tel: 600-23-23-68, 697 222 114

Koszt: 45 zł

Zapraszam do zapisów


Prowadząca:

Agata Brzezińska – Pedagog, Terapeutka Uwalniania Emocji poprzez Oddech, Dietetyk TMC, Reiki

Moją misją jest wspieranie i uświadamianie gotowych na głęboką zmianę osób, do stawania w Pełni Swojej Mocy, którym pomagam się przebudzić ku spełnionemu życiu w lekkości i przepływie.

Od ponad 20 lat jestem w procesie rozwojowym, a kilka lat temu zdecydowałam, dzielić się swoim doświadczeniem z innymi.

W swojej pracy skupiam się na tym aby, nauczać dbania zarówno o swoje ciało i zdrowie jak i kontaktowania się ze swoimi emocjami i uwalnianiem ich.

Ukończyłam kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej dietetyka i ziołolecznictwo, kurs Reiki. Fascynuje mnie teoria uwalniania emocji oraz TRE. Uczęszczam do szkoły Europejska szkoła ustawień systemowych.

Na co dzień prowadzę sesje oddechowe Indywidualne i grupowe, sesje Reiki, oraz konsultacje żywieniowe wg TMC. Co jakiś czas organizuje warsztaty, kursy i webinary.

Więcej o tym w czym pomagam przeczytasz na mojej stronie: www.wzgodziezesoba.com