Odkryj tajemnice swojej kobiecości w Tańcu

Odkryj tajemnice swojej kobiecości w tańcu.

Nasze weekendowe dwudniowe spotkanie poświęcone będzie w całości odkrywaniu samej siebie, swojej kobiecości i seksualności. W tańcu i w ruchu będziesz mogła poczuć siebie, zająć się sobą i swoją kobiecością. To będzie czas poświęcony tylko dla Ciebie w gronie kobiet. Odbędziesz podróż w głąb siebie. Staniesz naprzeciwko siebie i zadasz sobie pytanie: Kim jestem? Jaką jestem kobietą? A może: Co straciłam i znowu chcę odzyskać? To spotkanie z samą sobą da Ci odpowiedź na pytanie: Czego chcesz? Co pragniesz zmienić?

Zatańczymy rytuał uwalniający Twoją Kobiecą Moc. Taniec to płomień. Tańcząc podpalasz płomień świecy, który nosisz w sobie. Jeśli do tańca dołączysz intencję, która jest dla Ciebie ważna, to ma ona wielką szansę się urzeczywistnić (spełnić), ponieważ taniec wyraża to co czujesz i nosisz w sercu. Nawet jeśli nie umiesz tego wypowiedzieć, zrozumieć czy dopuścić do siebie.

Oprócz tańca przygotowałam dla Ciebie piękną wizualizację. Poprzez nią będziesz mogła uwolnić się od Twoich zmartwień, oczyścisz swoje ciało i wnętrze. To da Tobie możliwość poczucia się wolną kobietą (poczujesz wolność). Do pracy nad sobą wprowadzę świadomy oddech, który pozwoli Ci być Tu i Teraz, w efekcie czego uzyskasz stan odprężenia i błogiego spokoju.

W tańcu będzie towarzyszyć nam (Tobie) przepiękna muzyka. Takie instrumenty jak dzwoneczki czy bęben będą dodatkowo ukajały Twoje zmysły. Wspólne śpiewanie mantry słowiańskiej będzie duchowym przeżyciem.

  • Pragniesz być wolną kobietą?
  • Chcesz poczuć własną moc?
  • Chcesz spotkać się z samą sobą?
  • Chcesz pobyć w kręgu kobiet?
  • Pragniesz wyrazić się w tańcu?

Zapraszam Cię serdecznie na wspaniałe zajęcia taneczno-rozwojowe w Domu Dźwięku.Misy.Joga. Tą podróż możemy przeżyć razem w gronie kobiet. Cieszę się, że spędzimy wspólnie wyjątkowo twórcze chwile.


O mnie:

Kultury na świecie zawsze mnie interesowały, a przede wszystkim ich zwyczaje i rytuały związane z tańcem i ruchem. Jest to dla mnie fascynujące, że taniec występuje w każdej kulturze na całej kuli ziemskiej jako silny bodziec integracji człowieka z grupą oraz jako element uzdrawiania. Moją pasję mogłam pogłębiać na Studiach Kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu, pisząc pracę magisterską na temat tańca i jego terapeutycznego aspektu. Moja miłość do tańca, ruchu i muzyki towarzyszyły mi przez całe moje życie.

Ukończyłam Pierwszy Stopień Terapii Tańcem w Berlinie (www. fereichelt-institut.de). Fe Reichelt jako profesjonalna tancerka, moja nauczycielka i mentorka, terapeutka tańcem i kobieta po 90tce cały czas mnie inspiruje swoją długowieczną miłością do tańca. Moją pasją jest Qigong dla kobiet ( Hui Chun Gong dla kobiet ), gdzie zdobywam wiedzę na temat technik relaksu i medytacji. Jestem również certyfikowaną instruktorką improwizacji tańca i symboliki tańca ( Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen – Detlef Kappert). Dodatkowo brałam udział w wielu warsztatach z zakresu Terapii Tańcem. I nadal cały czas dokształcam się w tym temacie.

Uważam, że poprzez ruch i taniec mamy dostęp do niesamowitych pokładów twórczości i rozwoju. Każdy człowiek jest kreatywny, niestety jesteśmy często zablokowani i tracimy kontakt z naszym ciałem. Taniec pozwala nam przebić się przez tą barierę, dając wolność naszej kreatywności.

Mam doświadczenie w pracy z kobietami oraz młodszymi dziećmi, prowadząc wraz z Cäcilie Melzer (profesjonalną tancerką i nauczycielką Flamenco) projekty taneczno-rozwojowe. Uczestniczki, to przede wszystkim kobiety żyjące na emigracji, uchodźczynie i po prostu kobiety z Berlina.

Poza tym koordynuję i tworzę projekty wymiany dzieci i młodzieży polsko-niemieckiej w Poczdamie. Z uwagi na to, iż interesuje mnie cały świat, ludzie oraz przyroda prowadzę zajęcia w szkołach z nauczania globalnego oraz kocham podróże! Jestem szczęśliwą mamą dwóch chłopców. Świat wewnętrzny człowieka, jego psychika, świat fantazji i wyobraźni porusza mnie dogłębnie. A taniec, jestem tego pewna, będzie mi towarzyszył do końca życia i nawet dalej.


18 oraz 19 stycznia 2020

  • Sobota: 10:00 – 18:00, z godzinną przerwą na obiad
  • Niedziela: 10:00 – 16:00, z godzinną przerwą na obiad.
Inwestycja w siebie 380 zł z wpłatą bezzwrotnej zaliczki na podane konto 130 zł do 10.01.2020

Co warto mieć?

Zarówno ciepłe, wygodne ubranie do relaksacji, jak też lekkie i przewiewne ubranie do tańczenia. Proszę weźcie na przebranie długie spódnice czy suknie, nawet balowe, jak najbardziej kobiece. Tańczymy na boso lub w skarpetkach antypoślizgowych.

Na miejscu są do dyspozycji maty i koce. Jeśli masz ochotę wziąć własną matę lub koc, nic nie stoi na przeszkodzie.

Dla kogo?

Zajęcia dedykowane są dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku i umiejętności tanecznych. Dla kobiet chętnych do rozwoju osobistego.

UWAGA DLA OSÓB SPOZA POZNANIA:

Istnieje możliwość zarezerwowania w Domu Dźwięku (nad salą ćwiczeń) noclegu z piątku na sobotę i/lub z soboty na niedzielę – koszt 25 zł/dobę na wspólnej antresoli lub 35-50 zł/osobę/dobę w pokoju (łazienka wspólna, do dyspozycji kuchnia).

Dom Dźwięku kontakt w kwestiach noclegowych – recepcja@domdzwieku.pl.

W czasie godzinnej przerwy obiadowej możesz skorzystać z własnego przyniesionego posiłku lub zamówić udział przy wspólnym stole (catering wegetariański, wegański)
Jeśli masz pytania możesz napisać do mnie wiadomość na Messengera: Joanna Golińska-Kuhlmann lub Mail: janego@wp.pl oraz zadzwonić pod numer telefonu: 793645207
Mój Fanpage: fb.me/joannagolinskakuhlmann

Warunki uczestnictwa oraz dane do przelewu:

  • Warunkiem wpisania się na listę jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 130 zł na konto do dnia 10.01.20:

Joanna Golińska-Kuhlmann
ING 88 1050 1520 1000 0090 7366 1804
z dopiskiem: Imię i nazwisko + Odkryj tajemnice swojej kobiecości w tańcu.

  • Po 10.01.20 istnieje jeszcze możliwość wzięcia udziału w zajęciach, proszę wówczas o kontakt ze mną.
  • Pozostałą kwotę należy uiścić po zajęciach.