Odnaleźć SKARB pod bólem duszy. Medytacja otwierająca SERCE.

 Nagrodą za cały trud – jeśli w ogóle medytacja otwierająca SERCE miałaby być trudem – jest MIŁOŚĆ.

Pojawia się dokładnie w tym momencie, kiedy przestajemy zaprzeczać bólowi, zaczynamy go dopuszczać i otwieramy na niego SERCE. Pod bólem leży ukryty SKARB, coś drogocennego: wewnętrzne przeżycie absolutnie szczególnego piękna, które należy do misterium jedynego w swym rodzaju ŻYCIA.

Jeśli otworzymy SERCE i poczujemy nasz ból (ukryty pod reakcją emocjonalną), przekonamy się, że ból należy do niepowtarzalnych i pięknych aspektów życia. Bez niego życie nie może się obyć, również przeżywanie jego głębi czy niepowtarzalności.

Akt zwykłego ODCZUWANIA może sprawić, że przestajemy reagować w wyuczony sposób, chroniąc się przed bólem. Stara rana może się wreszcie zagoić, ponieważ zdjęliśmy opatrunek (warstwy uczuć, takich jak lęk, smutek czy gniew) i zostawiamy ją wreszcie w spokoju (nie interpretujemy już reakcji innych ludzi jako ciosu w nasz bolący punkt).

Postać bólu się rozpływa, a jego istota staje się częścią naszej istoty. To sprawia, że nasze SERCE jest otwarte i współodczuwa ze wszystkimi, którzy doznają podobnego bólu.

„Sztuką wojownika jest balansować pomiędzy terrorem istnienia a cudem istnienia”- Castaneda.

Kochani. Mam dla was niespodziankę. Spotkanie, które będzie miało formę krótkiego wykładu poprzedzającego grupową MEDYTACJĘ, tym razem będzie odświętne i wzbogacone pieśniami płynącymi z serca Iwonki Grendy z zespołu   Projekt KOBIETA.

Iwonka zaprosi nas do zatrzymania się i odszukania niektórych emocji w sobie. Jej autorskie, piękne kompozycje i teksty o tematyce kobiecych przeżyć i rozważań nad istotą życia, zachęcą do przemyśleń o tym, co jest w życiu najważniejsze. Poruszą dogłębnie.

Renata Stankowska o sobie:

Chętnie podzielę się z Państwem wiedzą na temat metody budowania świadomości uczuć ( szczególnie tych stłumionych), zwanej PRACĄ SERCA, której sednem jest powrót do naturalnego stanu, ZDOLNOŚCI ODCZUWANIA.

Jestem jej wielką entuzjastką i pasjonatką, a także pierwszą osobą w Polsce, posiadającą autoryzację autorki metody, duchowej nauczycielki, Safi Nidiaye.

Od 5 lat doświadczam jej niesamowitego, dobroczynnego wpływu na moje życie.

PRACA SERCA to droga PRAKTYKI, nie TEORII.

Spotkanie na charakter otwarty, bez zapisów.

Inwestycja w siebie: 40 pln (gotówką lub na konto 25 1140 2004 0000 3902 3489 3605 dopisek: Praca Serca + data medytacji )

Data: piątek 21 maja 2021, godz. 18:30 – 20:30

  • Chętnie odpowiem na wszystkie pytania: info@pracaserca.pl
  • www.pracaserca.pl
  • Weźcie ze sobą ciepłe skarpetki. Herbatka na miejscu.

Z wiosennymi pozdrowieniami!
Renata Stankowska