ODPAL SWOJĄ ZŁOŚĆ! I korzystaj ze swojej wewnętrznej mocy

W naszym społeczeństwie złość ma złą sławę. Kojarzy się z przemocą i negatywnie pojmowaną agresją. Kultura dodatkowo komplikuje kwestię wyrażania złości, ponieważ w przypadku kobiet – „złość piękności szkodzi”, a „chłopacy nie płaczą”. Dlatego też grzeczne dziewczynki często wyrastają na „grzeczne” kobiety, a mężczyźni uczą się ukrywać swoją wrażliwość za wizerunkiem wybuchowego macho.

Złość wyrażana nieadekwatnie może być raniąca, sprawiać ból i odsuwać nas od ludzi i bliskiego kontaktu, natomiast tłumiona głęboko w nas samych, może przejawiać się pod postacią smutku i depresji. Tak wiele negatywności piętrzącej się wokół tematu złości sprawia, że zapominamy o tym, czym tak naprawdę jest złość i jak wiele dobrego może nam dać zaproszenie jej do naszego życia.

Możliwość odczuwania i wyrażania złości chroni nas przed przekraczaniem naszych granic ale też informuje nas o sytuacjach w których nasze potrzeby są zagrożone, naruszane są nasze prawa, coś nam zagraża, rani naszą godność lub doświadczamy niepowodzenia.

Złość ma w sobie niesamowitą moc, która wspiera nasze dążenia by sięgać po to czego chcemy, mobilizuje nasz do podejmowania kroków służących naszemu szczęściu i dobrostanowi, pcha nas ku życiu i przyjemności. Złość to energia, z której możemy korzystać dla swojego dobra.

ODPAL SWOJĄ ZŁOŚĆ!

Zapraszamy na warsztat pracy z ciałem w nurcie analizy bioenergetycznej Aleksandra Lowena. Zaprezentujemy na nim sekwencje ćwiczeń umożliwiających w bezpiecznym otoczeniu spotkanie się ze swoją złością a także ze złością innych osób. Doświadczymy na „własnej skórze” jakie są nasze przekonania na temat złości, jaki jej aspekt napawa nas najgłębszym lękiem. Pozwolimy sobie na być może pierwsze próby kontaktu z własną złością, czucia jej, wyrażania oraz doświadczania przepływu energii w ciele i większej żywotności, związanej z ekspresją tej emocji. W atmosferze wzajemnego szacunku i otwartości będziemy badać jak to jest korzystać z mocy złości na co dzień, jako sprzymierzeńczyni w realizowaniu naszych pragnień.

Poczuj jak to jest mieć złość po swojej stronie!

Więcej informacji o metodzie:

https://www.analizabioenergetyczna.org/

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli chcesz :

 • poczuć swoją złość,
 • doświadczyć i nauczyć się sposobów adekwatnej ekspresji złości,
 • zwiększyć własną pojemność na silne emocje,
 • czerpać przyjemność z własnej ekspresji,
 • wejść w zdrową, świadomą relacje z własnymi emocjami,
 • doświadczyć większej żywotności i pobudzenia,
 • pozwolić ciału na swobodny przepływ energii,
 • lepiej zarządzać własną energią,
 • bezpiecznie wyrażać swoją złość w bliskich relacjach,
 • nawiązać dojrzalszą relację ze sobą oraz z otaczającym Cię światem.

Szczegóły warsztatu:

termin: sobota, 26 listopada 2022, 10.00 do 15.00

cena: 350 zł.

grupa ok. 10-osobowa

zapewniamy wodę i przekąski

UWAGA! ze względu na Wasze bezpieczeństwo prosimy o przyniesienie własnych mat oraz ręcznika.

Uiszczenie wpłaty jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania warsztatu, w takiej sytuacji wszystkie dokonane wpłaty będą zwrócone.

Na deklarację uczestnictwa oraz wpłaty czekamy do 23 listopada 2022.

Wpłat prosimy dokonywać na konto:

Mariusz Harenda

73 1090 1362 0000 0001 2346 1244


Prowadzący:

Magdalena Pernak:

Doświadczanie ciała towarzyszyło mi od zawsze, w różny sposób, na różnych etapach mojego życia. Wszelkiego rodzaju praca z ciałem oraz duchem, warsztaty tańca Butoh, akceptacji ciała, medytacja Kriya joga, ashtanga joga, wiele lat praktyki, dzięki której poznawałam swoje ciało i zapisane w nim historie moich doświadczeń i traum. Tak właśnie trafiłam na Alexandra Lowena, z potrzeby życia i radości. Zafascynowana tą metodą i jej działaniem, którego sama doświadczyłam, rozpoczęłam naukę.

Obecnie jestem w fazie klinicznej szkolenia w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena oraz w procesie certyfikacji 4-letniej szkoły Polskiego Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej pod superwizją Alice Moll – certyfikowanej superwizorki CBT, oraz w szkoleniu Emotional Core Perception.Prowadzę terapie indywidualne z klientami, warsztaty grupowe oraz grupy ćwiczeniowe w nurcie analizy bioenergetycznej.

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

 • Email: pernak@o2.pl
 • Telefon: 691282684
 • Facebook: @SomaMagdalenaPernak
 • Instagram: soma_analizabioenergetyczna
 • www.magdalenapernak.pl

Mariusz Harenda:

Pracę z ciałem podjąłem wiele lat temu, najpierw praktykując jogę, potem również qigong oraz tybetańskie metody praktyk fizycznych. Rozpoczęcie własnej psychoterapii bioenergetycznej było przełomowym momentem w mojej relacji z ciałem i umysłem. Równowaga, dojrzała relacja z otaczającą rzeczywistością i podniesienie poziomu energii to tylko część uzyskanych dzięki terapii korzyści. Chęć pogłębienia wiedzy o psychoterapeutycznej metodzie Aleksandra Lowena była jej naturalną konsekwencją.

Obecnie jestem w trakcie certyfikacji CBT w procesie 4-letniego szkolenia Polskiego Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej, stanowiącego kompleksowe przygotowanie do pracy terapeuty w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis. Uczestniczyłem również w warsztatach prowadzonych przez Bennetta Shapiro – twórcę metody Accessing Your Life Force. Moją pracę superwizuję u Alice Moll – certyfikowanej superwizorki CBT.

Wszystkie stosowane przeze mnie narzędzia pracy psychoterapeutycznej osadzone są ściśle w tradycji psychoanalitycznej, ale wzbogacone o najnowsze badania z zakresu neurologii, które stanowią podstawę do zaangażowania ciała w proces terapeutyczny. Podstawowy punkt odniesienia stanowi teoria poliwagalna Stephena W. Porgesa, stanowiąca o podłożu biologicznym życia emocjonalnego człowieka. Wiąże ona ściśle doświadczenia emocjonalne z procesami zachodzącymi w ciele.


W sprawie rezerwacji miejsca prosimy o kontakt:

 • Magda Pernak tel. 691 282 684, pernak@o2.pl
 • Mariusz Harenda tel. 602 648 123, mariusz.harenda@gmail.com

Pozwól swojemu ciału przemówić!

Zapraszamy na warsztat.