Odwaga Marzenia wieczór praktyki Movement Medicine

Zapraszam na wieczór Movement Medicine „Odwaga Marzenia” – inspiracja, ruch, oddech i odwaga by sięgać w głąb siebie ucząc się języka marzeń.

Jest takie życie, w którym na wszystko jest czas, jesteś w kontakcie ze swoim ciałem i duchem, czujesz krople deszczu na skórze, słyszysz szum oceanu, czujesz zapach kwiatów…, słyszysz i widzisz swoich ukochanych i masz odwagę by marzyć. I masz odwagę by realizować te marzenia każdego dnia.

Czyje to życie?

Zapraszam do obecności w świecie świadomego wyboru. To spotkanie ma szansę otworzyć dostęp do potencjału marzyciela w Tobie, w każdym z nas.

W trakcie wieczoru „Odwaga Marzenia” – w ruchu, tańcu, medytacji eksperymentujemy ze stopniowym odprężaniem, oddawaniem ciężaru, świadomym zagłębianiem się w odczuwanie płynące z ciała. Powracamy do czującego ciała otwartego na swobodny przepływ energii życiowej – bez konieczności, w swobodzie i w łagodności.

Z takiego miejsca będziemy się wsłuchiwać w marzenia, a Tańczącego Wojownika zapytamy o kierunek. Tańczący Wojownik, odważnie uczy każdego z nas / każdą z nas w swoim indywidualnym tempie języka naszych marzeń. Uczy nasze ciało, uczy serce, uczy umysł i przywraca jasność głosu duszy.

Podejmij ryzyko zaangażowania się w Taniec w poszukiwaniu tego, kim się stajesz i kogo marzysz.

3 części – 3 rodzaje odmiennej energii – 3 godziny zajęć:

  • Awakaning the Dancer – przebudzenie ciała do ruchu
  • Marzenie – kreatywna improwizacja
  • Integracja

Zapraszam z ciekawością i gorącym sercem w sobotni styczniowy wieczór.

kiedy: 27 stycznia, godz. 19.00 – 22.00

koszt zajęć

  • 50 zł
  • 30 zł dla osób samotnie wychowujących dzieci, studentów, osób po 60 roku życia
  • UWAGA! Zniżka dla wszystkich którzy zapiszą się na listę do 15 stycznia 
Zapisy na zajęcia:  https://goo.gl/forms/4Oxkkm6xig3mrzDi2

kontakt i odpowiedzi na pytania

  • Anna 607 460 970
  • Aneta  aneta.cichowska@outlook.com

Anna Sierpowska – Moją praktykę bycia i pracy z ciałem zbudowało wiele lat tańca i świdomego poruszania się – jestem nauczycielem Movement Medicine a zbudował mnie Ma-Uri Bodywork i tańce świątynne, 5Rytmów i niezwykli nauczyciele z Polski i ze świata, masaż powięziowy ze swoją głębokością, podejście do ruchu Laban i Bartenieff, bioenergetyka Lowena, ruch GaGa, medytacja Mindfulness i slow jogging 🙂

Wciąż się uczę – każde spotkanie to nauczyciel. Moja praca i praktyka jest regularnie superwizowana – superwizor: David Mooney/Dublin