Odzyskiwanie Duszy – wykład i sesje indywidualne

„Czy kiedykolwiek miałeś trudności z utrzymaniem „obecności” w swoim ciele?

 • Czy czasami czujesz się, jakbyś był poza ciałem, jakbyś obserwował je jak w filmie?
 • Czy kiedykolwiek czułeś się odrętwiały, apatyczny lub przygnębiony?
 • Czy cierpisz na przewlekłą depresję?
 • Czy masz problemy z odpornością i masz problemy z ciągłą chorobą?
 • Czy chorowałeś jako dziecko?
 • Czy masz jakieś luki w pamięci swojego życia po piątym roku życia?
 • Czy wydaje ci się, że mogłeś zamazać znaczące traumy swojego życia?
 • Czy zmagasz się z nałogami, na przykład z alkoholem, narkotykami, jedzeniem, seksem lub hazardem?
 • Czy szukasz w zewnętrznych rzeczach wypełnienia wewnętrznej pustki?
 • Czy miałeś trudności z powrotem do życia po rozwodzie lub śmierci bliskiej osoby?
 • Czy cierpisz na syndrom wielu osobowości?
Jeśli odpowiesz twierdząco na którekolwiek z tych pytań, możesz mieć do czynienia z utratą cząstki duszy. Ważne części twojego podstawowego Ja mogą nie być dla ciebie dostępne. Jeśli tak, energia życiowa i dary tych części są chwilowo nieosiągalne. Z mojej perspektywy utracone części duszy istnieją w niecodziennej rzeczywistości, z której można je odzyskać jedynie metodami szamańskimi.'Odzyskiwanie Duszy' Sandra Ingerman

Ten wykład przybliży Ci metodę Odzyskiwania Duszy, którą przebadała, wcieliła do współczesnej psychologii i rozpropagowała światowej sławy psycholog i praktyk szamański Sandra Ingerman. Podczas spotkania będzie możliwość kupienia książki Sandry Ingerman „Odzyskiwanie Duszy”.

Wykład i sesje indywidualne przeprowadzi Dora Rosłońska, tłumaczka książki Sandry na polski oraz praktyk szamański.

Główną teorią, którą Sandra Ingerman dzieli się w „Odzyskiwaniu Duszy” jest fakt, że w wyniku przeżytych traum część ludzkiej duszy ulatuje w różne miejsca, by człowiek mógł przetrwać ogromny szok związany z dramatycznym wydarzeniem. Traumą może być wypadek samochodowy, seksualne wykorzystywanie, operacja, przemoc czy szkolny bądź zawodowy stres. Wtedy część naszej duszy wędruje po różnych duchowych światach, które Sandra nazywa niecodzienną rzeczywistością lub gubi się w czasie.

Człowiek z zagubioną częścią duszy traci swoją witalność i radość życia, bo nie jest w stanie żyć w pełni.

Patrząc na kondycję współczesnego społeczeństwa, gdzie przemoc, nałogi, seksualne nadużycia i brak szacunku do życia nagminnie wzrasta, można śmiało wystawić diagnozę, że wielu z nas utraciło swoją cząstkę duszy. Przeżywamy wtedy chroniczne depresje, choroby, stany lękowe czy bezsenność bądź odczuwamy niewytłumaczalną agresję wewnętrzną.

Ta metoda znana jest od prawieków we wszystkich kulturach świata. Aż dziw bierze, że współczesna medycyna totalnie odcięła się od czegoś, co od wieków przynosiło pozytywne skutki. Bowiem choroba, psychiczna, emocjonalna czy fizyczna wynika bardzo często z jednej przyczyny – utraty części duszy. Sukces Sandry Ingerman w tej kwestii uzdrawiania wynika z tego, że przystosowała ona tradycyjne metody leczenia do współczesnych potrzeb dzisiejszego człowieka.

Sandra Ingerman, jest nagradzaną autorką dwunastu książek, w tym „Odzyskiwania Duszy”, „Medicine for the Earth”, „Walking in Light” i „The Book of Ceremony: Shamanic Wisdom for Invoking the Sacred into Everyday Life”. Jest prezenterką ośmiu programów dźwiękowych wyprodukowanych przez Sounds True i twórcą aplikacji Transmutation. Sandra jest światowej sławy nauczycielką szamanizmu i uczy od ponad 30 lat. Prowadzi warsztaty na całym świecie na temat wędrówek szamańskich, uzdrawiania i odwracania zanieczyszczenia środowiska przy użyciu metod duchowych. Sandra jest uznawana za łączącą starożytne międzykulturowe metody uzdrawiania z naszą współczesną kulturą odpowiadającą na potrzeby naszych czasów.

Ingerman jest znana z tego, że gromadzi globalną społeczność duchową, aby wspólnie wykonywać potężne ceremonie transformacyjne, a także inspiruje nas do stania się silną jednością, abyśmy wykonywali naszą własną działalność duchową i społeczną, jednocześnie zachowując wizję nadziei i będąc światłem na świecie.

Pasjonuje się pomaganiem ludziom w nawiązaniu kontaktu z naturą. Od lat osiemdziesiątych tysiące ludzi wyleczyło się z przeszłych i obecnych traum poprzez klasyczną metodę krzyżowego uzdrawiania szamańskiego, którą Sandra nazywa Soul Retrieval.

Jest licencjonowanym terapeutą rodzinnym i małżeńskim oraz zawodowym doradcą zdrowia psychicznego. Jest także ekspertem w dziedzinie stresu pourazowego. Otrzymała Nagrodę Pokoju 2007 od Global Foundation for Integrative Medicine. Sandra została wybrana jednym z 10 najlepszych duchowych liderów 2013 roku przez magazyn Spirituality and Health.

Wykład prowadzi Dora Rosłońska – autorka książki „Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie własnej kobiecości dzięki Zwierzętom Mocy” oraz bajki dla dzieci „Kto spełnia marzenia w lesie”. Scenarzystka i dziennikarka, tłumaczka książek Sandry Ingerman i Kieshy Crowther na język polski. Od lat zgłębia prawdy i metody szamanizmu, które wykorzystuje we współczesnym życiu, by pomagać sobie i innym odkryć naturalny potencjał kreacji i wiary we własne możliwości. Propaguje kontakt ze Zwierzętami Mocy i czerpanie z ich mądrości i wsparcia w codziennym życiu.

NOTKA o KSIĄŻCE

„Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie własnej kobiecości dzięki Zwierzętom Mocy” to książka porównywana charakterem do kultowej „Biegnącej z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes. Porusza temat mocy kobiet. Wskazuje metody umożliwiające jej reaktywację w sobie. Uczy jak ten potencjał odkurzyć, przypomnieć sobie i na nowo używać. „Przebudzenie Lisicy” uświadamia programy, w jakie kobiecość została na siłę „ubrana” i wskazuje metody, jak je z niej zdjąć.

Autorka Dora Rosłońska w ciekawy sposób łączy sprawy bliskie współczesnym kobietom z pradawną metodą pracy ze Zwierzętami Mocy. Wskazuje jak szamańskie metody pracy pozwalają rozwiązać współczesne problemy nowoczesnej kobiety. Jak udowadnia „Przebudzenie Lisicy” połączenie tych dwóch światów jest nie tylko możliwe, ale przynosi doskonałe efekty. Tym samym daje wskazówki jak oczyścić z blokad swoją kobiecość i wyzwolić w sobie moc wolnej, dzikiej i twórczej kobiety w pełni akceptującej siebie. Książka oparta jest na osobistych doświadczeniach autorki i efektach jej pracy z ludźmi podczas ceremonii medytacyjnych. Podczas spotkania będzie można kupić książkę „Przebudzenie Lisicy”

Data:

 • wykład 6 grudnia 2019, godz. 19:30 – 21:30. Wymagana rezerwacja. 30 zł/os
 • sesje indywidualne 7 grudnia 2019, godz. 10:00 – 18:00. Dostępne tylko 4 miejsca, ceremonie trwają około 2 godzin. Wymagana rezerwacja. Cena: 250 zł/os
Zapisy i informacje: Agata 0048 606 689 855, zamotana@zamotana.com