Ogień Serca, Ogień Nieba – Połączenie ze Źródłem

Zapraszam z serca do doświadczenia uzdrawiającej energii Połączenia ze Źródłem, która może przynieść głębokie uzdrowienie emocjonalne, duchowe i fizyczne.

Czym jest Źródło, z którym się łączymy – Źródłem Życia w nas i we wszechświecie, które możemy nazwać Bogiem, Boską Miłością, Nieskończonym Światłem, czy Życiem po prostu.

Doświadczenie Połączenia ze Źródłem nie wymaga specjalnego przygotowania, starania się, wysiłku, nie trzeba na nie zasłużyć, wystarczy po prostu otworzyć się na energię, która do nas płynie.

W swojej pracy łączę różne metody pracy z uzdrawiającą energią, Połączenia Duszy z Ciałem, połączenia z własnym Sercem, śpiewu intuicyjnego i uzdrawiającej energii Aniołów.

Zapraszam do wspólnej podróży w grupie.

Czas trwania spotkania: 23 kwietnia 2017, godz. 19.00 – 21.00

Uczestnictwo w spotkaniu: 70 zł

Proszę o zgłoszenia telefoniczne, smsowe: 508 175 132.

Zapraszam też na indywidualne sesje uzdrawiania.

Spotkanie prowadzi Rafał Górniak

Jestem uzdrowicielem, praktykiem Soul Body Fusion, psychologiem i terapeutą. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję w przestrzeni uzdrawiania, połączenia z Duszą i Sercem. Intuicyjnie daję się prowadzić i pozwalam się przejawić temu, co potrzebuje się przejawić, przynosząc uzdrowienie i zmianę.

W swojej pracy korzystam z wielu metod rozwoju, metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością oraz duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą.