Opowieści didgeridoo

„Medytacja didgeridoo”

Najstarsi Aborygeni mówią…

…Ten święty instrument przybliża nas do świata naszych przodków. Budzi on Tęczowego Węża nie czyniąc go złym i pozwala mówić nam z Wielkim Kreatorem.

Dźwięk didgeridoo jest niepowtarzalny i nieporównywalny, przejrzysty i pierwotny, w potocznym rozumieniu nie można nazwać go „muzyką”.

Dla australijskich Aborygenów jest Świętym Głosem, transformującym świadomość.

W dźwięku tym usłyszymy Naturę.

W brzmieniu, częstotliwościach i wibracji, doznajemy połączenia ze Źródłem.

Jest Głosem Niewidzialnego, przekazującym wiedzę z poza naszego wymiaru.


Paweł Zając Daat Frequency

Zapraszam Państwa na grupową sesję dźwiękowo – terapeutyczną, podczas której będziemy praktykować kierowanie uwagi na czucie ciała i bycie w tu i teraz. Będziemy pracować z uwagą i oddechem, aby skontaktować się ze swoim ciałem i uświadomić sobie skumulowane w nim napięcia. Następnie w wizualizacji połączymy się z naszymi rodzicami, dziadkami i dalszymi przodkami, aż dotrzemy do Źródła naszego Istnienia. Medytacja zaczerpnięta z metody Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera wprowadza nas w stan jedności z naszymi przodkami, sprawia, że czujemy z nimi więź i połączenie. Te narzędzia, pozwolą nam spotkać się ze sobą, poczuć jak się mamy w kontekście naszego systemu rodzinnego. Następnie stosując połączenie śpiewu gardłowego z brzmieniem didgeridoo wytwarzam bardzo szerokie spektrum częstotliwości wibracji w zakresie <0.5Hz do 2,5kHz, przekazując w ten sposób informacje od przodków za pomocą żywych polifonicznych dźwięków bezpośrednio do osób w grupie. To szczególny i nowatorski sposób pracy w Polu. Didgeridoo otwiera przestrzeń, która czasami jest przed nami zamknięta oraz domyka procesy, które potrzebowały domknięcia. Ponadto wibracje o tych częstotliwościach wpływają na całe ciało działając relaksująco, oczyszczająco, uwalniająco i pobudzająco na tkanki. Harmonizują półkule mózgowe. Siła uzdrowienia płynąca z dźwięku mobilizuje komórki organizmu do procesów samouzdrawiania i samoregeneracji. Sesja kończy się ćwiczeniem gruntującym. Podczas sesji korzystam z:

  • wizualizacji inspirowanej metodą Berta Hellingera
  • ćwiczeń kierujących uwagę na ciało i oddech
  • ćwiczeń gruntujących
  • doświadczeń pracy z Gurdjieff Movements
  • śpiewu gardłowego
  • dźwięku didgeridoo
WIBRACJE występują we wszystkich rodzajach, aspektach i gęstościach materii Wszechświata,od najsubtelniejszej do najmniej subtelnej; pochodzą one z różnych źródeł i podążają w różnych kierunkach, nawzajem się przecinając, zderzając, osłabiając, wzmacniając, zatrzymując się wzajemnie itd. (…)stopień świadomości odpowiada stopniowi gęstości lub prędkości wibracji. Oznacza to, że im gęstsza jest materia, tym mniej jest ona świadoma, tym mniej inteligentna. Im gęstsze są wibracje, tym bardziej świadoma i bardziej inteligentna jest materia.Fragmenty Nieznanego Nauczania – P.D. Uspieński

O mnie:

Paweł Zając – DAAT frequency – Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych w Taunus Instytut, należał do londyńskich grup gurdżijewowskich, gdzie zgłębiał wiedzę o Człowieku i Jego Byciu, praktykował Gurdijeff Movements, posiada wykształcenie muzyczne, na didgeridoo gra od 24 lat, eksperymentuje także ze śpiewem mongolskim, bębnami afrykańskimi, drumlą, gongami, misami tybetańskimi i innymi instrumentami archaicznymi. Współpracuje z muzykami i współtworzy rozmaite projekty muzyczne.


23 stycznia 2021, godz. 18:00 – 20:00

Zapisy i informacja 696 920 509 Paweł Zając Daat Frequency

Inwestycja 70zł

Pamiętaj  Jeżeli:

  • jesteś chory, występują u ciebie objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka bóle mięśni, biegunka, bóle gardła, inne nietypowe objawy),
  • miałeś /-aś kontakt z kimś zakażonym w ostatnich 14 dniach,
  • w ostatnich 14 dniach byłeś lub jesteś objęty kwarantanną lub ktoś z twoich domowników, podopiecznych,
  • JEST TO PRZECIWWSKAZANIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W JAKICHKOLWIEK WARSZTATACH, SZKOLENIACH, USTAWIENIACH. Dbaj o swoje bezpieczeństwo i innych.