Opowieści didgeridoo – sesja grupowa

Legenda głosi że didgeridoo ( nazwa duchowa „Yulungal”) pochodzi z „Czasów Uśpienia” (Dream Time) i jest ucieleśnieniem głosu Tęczowego Węża, który brał udział w tworzeniu świata.

Przez niektóre klany jest uważane za głos boga węża „Cunmurra” przyniesiony w Czasie Uśpienia przez „Kudajuk” twórcę pieśni, wierzono, że didgeridoo było jego długim rogiem lub pustą w środku trzciną w której przechowywał wszystkie swoje pieśni otrzymane od wielkiej Matki Ziemi „Yammacoona”.

Dźwięk didgeridoo jest niepowtarzalny i nieporównywalny, przejrzysty i pierwotny, w potocznym rozumieniu nie można nazwać go „muzyką”.

Dla Australijskich Aborygenów jest Świętym Głosem, transformującym świadomość. W dźwięku tym usłyszymy Naturę. W brzmieniu, częstotliwościach i wibracji, doznajemy połączenia ze Źródłem. Jest Głosem Niewidzialnego, przekazującym wiedzę z poza naszego wymiaru.

Paweł Zając Daat Frequency

Zapraszam Państwa na grupową sesję dźwiękowo – terapeutyczną, podczas której łączę grę na didgeridoo wraz ze śpiewem mongolskim i metodą Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera. To szczególny i nowatorski sposób pracy w Polu. Podczas sesji, osoba doświadcza połączenia ze Źródłem. Stosując połączenie śpiewu gardłowego z brzmieniem YIDAKI wytwarzam bardzo szerokie spektrum częstotliwości wibracji w zakresie <0.5Hz do 1,2kHz. Przekazuję w ten sposób informacje od przodków za pomocą polifonicznych dźwięków bezpośrednio do osoby odbywającej pracę. Ponadto wibracje o tych częstotliwościach oddziałują na całe ciało, działają relaksująco, oczyszczająco, uwalniająco i pobudzająco na tkanki. Harmonizują półkule mózgowe. Siła uzdrowienia płynąca z dźwięku mobilizuje komórki organizmu do procesów samouzdrawiania i samoregeneracji.

WIBRACJE występują we wszystkich rodzajach, aspektach i gęstościach materii Wszechświata,od najsubtelniejszej do najmniej subtelnej; pochodzą one z różnych źródeł i podążają w różnych kierunkach, nawzajem się przecinając, zderzając, osłabiając, wzmacniając, zatrzymując się wzajemnie itd. (…)stopień świadomości odpowiada stopniowi gęstości lub prędkości wibracji. Oznacza to, że im gęstsza jest materia, tym mniej jest ona świadoma, tym mniej inteligentna. Im gęstsze są wibracje, tym bardziej świadoma i bardziej inteligentna jest materia.Fragmenty Nieznanego Nauczania – P.D. Uspieński
17 listopada 2018, godz. 18:00 – 19:30

koszt: 40 zł

O mnie:

Paweł Zając – DAAT frequency – Certyfikowany Terapeuta Ustawień Systemowych w Taunus Instytut, należał do londyńskich grup gurdżijewowskich, gdzie zgłębiał wiedzę o Człowieku i Jego
Byciu, praktykował Gurdijeff Movements, posiada wykształcenie muzyczne, na didgeridoo gra od 20 lat, eksperymentuje także ze śpiewem mongolskim, bębnami afrykańskimi, drumlą, gongami,
misami tybetańskimi i innymi instrumentami archaicznymi. Współpracuje z muzykami i współtworzy rozmaite projekty muzyczne.