Owocowy meetUp – żywe Karpie cały Rok

Tym razem „świąteczna” edycja owocowego meetUpu !

Wszechświat zesłał nam sposobność wyjścia naprzeciw chęciom spędzenia w owocowym gronie czasu świąteczno-noworocznego. Zupełnie spontanicznie, w przeciągu kilku chwil od wykiełkowania w żyznej głowie pomysłu przeszliśmy do rozmów organizacyjnych i oto jest ! Pierwsze tak długie i mamy nadzieje, że tak owocne wydarzenie.

Owocowy meetUp – żywe Karpie cały Rok będzie trwać nieprzerwanie od 22 grudnia aż do 2 stycznia w Nowym Roku. 

Formuła wydarzenia:

  • Możliwość przyjazdu do Domu Dźwięku kiedy chcesz i na ile chcesz w wyznaczonych ramach czasowych wydarzenia
  • Grzecznościowa opłata od osoby za udostępnienie przestrzeni w Domu Dźwięku 15 zł za dobę
  • Nocleg od osoby w Domu Dźwięku 20 zł
  • na miejscu są dostępne materace , maty , poduchy , koce oraz prysznic.

ŚWIĄTECZNE PŁUKANIE BECZKI

Nie ma nic lepszego niż pływanie w sokach owocowych i doprowadzenie ciała do pełnej adaptacji życia na owocach. 

Pakiety sokowe

  • Napędzani mandarynkami 25 zł 
  • Pomarańczowe Lowe 25 zł
  • Słońce Mołdawii 35 zł 

W ramach pakietu otrzymujesz skrzynkę owoców przeznaczonych na soki oraz dostęp do kilku wyciskarek. W skrzynce będzie 10 kg mandarynek lub 10 kg pomarańczy lub 8 kg winogron mołdawskich. Każda wyciskarka będzie przeznaczona tylko pod jeden owoc. I dzięki temu masz możliwość rozpoczęcia kolejnej przygody na Ścieżce Bohaterów. 

Dla osób niezainteresowanych sokową przygodą będą oczywiście dostępne owoce i inne surowe cudowności (soki,szejki,sałatki…), krótko mówiąc dla każdego coś dobrego.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów i sympatyków surowego roślinnego odżywiania. Wydarzenie bez ograniczeń wiekowych – zabierajcie swoje pociechy (te duże i te małe) 😉 Dla jasności – impreza ma charakter wegański i bez używkowy.

W trakcie trwania meetUpu w Domu Dźwięku będą odbywały się różne ciekawe warsztaty (płatne i bezpłatne) w których można uczestniczyć.

Pozostałe istotne informacje będziemy uzupełniać na bieżąco w postach. Od was potrzebujemy informacji kto jest zainteresowany przyjazdem i mniej więcej w jakich terminach.

22 grudnia 2018 o 10:00 – 2 stycznia 2019 o 10:00