Piano & Sitar & Głos Duo Improwizacje, Koncert Poznań

 

Zapraszamy na nasz nowy spontanicznie wykreowany projekt muzyczny, który jest medytacją do dźwięków akustycznego pianina, sitaru, bębnów szamańskich, gitary, głosu i dzwoneczków koshi.

W święto miłości zagramy dla Was opowieści naszych serc w postaci rozmów instrumentów i w większości improwizowanych dźwięków.

🌺 🌺 🌺

Aleksandra Kubacka – medytacją i szeroko rozumianym rozwojem duchowym zajmuje się od 15 roku życia. Obecnie zanurzona głęboko w tantrze i pracy ze świętą seksualnością, masażem świątynnym, tańcem ekstatyczny/intuicyjnym/5 rytmami/ movement medicine, uwalnianiem głosu oraz napięć i traum z ciała. Certyfikowana nauczycielka Asthanga Vinyasa Jogi, uczennica w polskiej szkole międzynarodowej nauczycielki Tantry Santoshi, ISTA (International School of Temple Arts) oraz Path of Transformation John’a Hawken’a. Pracuje między innymi z takimi narzędziami jak – Reiki (drugi stopień), Quantum Healing/ Dwupunkt (stopień mistrzowski) – łączy te dwa narzędzia i tworzy nowe, praktyki oddechowe – jogiczne i tantryczne, ustawienia w polu serca, masaż świątynny Lomi Lomi Nui (certyfikowana przez Aloha International, z linii Abrahama Kawaii), masaż żywiołów Kahi Loa, masaż tantryczny, de-armouring/ rozbrajanie, narzędzia szamańskie, podróże do bębna i głosu, indywidualne sesje pracy z cieniem i integracją doświadczeń psychodelicznych, uzdrawianie relacji. Prowadzi kręgi kobiet z medycyną kakao z aktywnymi medytacjami i uwalnianiem głosu. Kocha dzielić się muzyką jako narzędziem do uzdrawiania duszy.

Strona ~ Yoga Sadhana
https://m.facebook.com/yoga.aleksandra.kubacka/

Mariusz Czaiński – muzyką zajmuje się od około 20 lat. Podróż ta zaczęła się od gitary, a następnie przeniosła się na fascynację brzmieniem indyjskiego instrumentu – sitaru, do którego zapałał ogromną miłością oraz muzykę elektroniczną i dźwiękami ambientu.
Daje mu to wolność i radość bycia sobą totalnie, możliwości ekspresji, których nie znalazł nigdzie indziej. Lubi wprowadzać ludzi w stan głębokiego odprężenia i relaksu poprzez terapeutyczne podróże do dźwięku mis i gongów. Jego koncerty są kojącym doświadczeniem dla ciała i ducha przywracającymi wewnętrzną harmonię.
O swojej muzyce mówi jako wielopłaszczyznowej, przynoszącej -transformacje, ukojenie, relaks, poruszenie zmysłów i wyobraźni, harmonię, wewnętrzną jedność i wgląd. Ambient ninja zaprasza Was w podróż do magicznej krainy dźwięków:).

Strona ~ Sound Harmony
https://m.facebook.com/SoundHarmonyMusic/

🌺 🌺 🌺

Inwestycja to 40zł
  Zaczniemy około 20:00 i skończymy około 21:30
Miejsce spotkania, to Dom Dźwięku,
ul. Sikorskiego 17/18, Poznań
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod telefonem
+48 730785251.

Jeśli zdecydujecie się również na udział w ceremonii dźwięku i kakao po koncercie, to koszt udziału w obu wydarzeniach wynosi 180zł.

Do zobaczenia,
Mariusz i Aleksandra