Pieśń Serca – Krąg Śpiewu Intuicyjnego dla Kobiet i Mężczyzn

Zapraszamy Kobiety i Mężczyzn na spotkanie w Kręgu Śpiewu. Spotkanie, w trakcie którego będziemy śpiewać intuicyjnie, szukając głębokiego połączenia z własnym sercem. Wyrażając to, co chce się w nas i przez nas wyrazić – uczucia, historie i pieśni duszy.

Zapraszamy tych, którzy śpiewają często i tych, którzy nigdy tego nie robią. Wspólny śpiew bez określonej formy, pozwala spotkać się prawdziwie i głęboko z samym sobą i z innymi ludźmi. Śpiew z głębi serca ma moc uzdrawiania wewnętrznych zranień, relacji i zmieniania świata.

Krąg Śpiewu to miejsce spotkania z poziomu serca, szczerości, prawdy, otwartości i wzajemnego szacunku. Przestrzeń, w której każda historia, uczucie i pieśń może zostać usłyszane i przyjęte.

Spotkanie prowadzi Rafał Górniak – Jestem psychologiem, terapeutą i praktykiem Soul Body Fusion.
W swojej pracy integruję i korzystam z wielu metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i świadomością oraz duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą.

Prowadzę warsztaty uzdrawiania relacji z ojcem i mamą, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, indywidualne i grupowe sesje Soul Body Fusion, Kręgi Śpiewu Intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania i realizacji Ścieżki Serca.

Dla mnie osobiście śpiew jest najpiękniejszym i najsilniejszym narzędziem uzdrawiania, jakie znam. Dlatego z głębi serca, zapraszam do szukania i odkrywania osobistej Pieśni Serca oraz bliskiego spotkania z innymi ludźmi w prawdzie i szczerości, którą obdarowuje nas śpiew.

termin: 19 stycznia – 18.30 – 21.00

uczestnictwo w spotkaniu: 50 zł lub więcej (jeśli poczujesz, że chcesz dać większą kwotę)

proszę o zgłoszenia telefoniczne, SMS-owe: 508-175-132