Pieśń Słońca i Księżyca- warsztat integracji aspektów

Często zastanawiamy się nad niektórymi aspektami naszego życia relacyjnego. Nad relacjami z samym sobą, relacjami z innymi- dlaczego pewne rzeczy zdają się powtarzać, schematy nie chcą puścić, a my, choć tyle robimy, nadal jakoś mierzymy się z tym samym- tylko być może o innej twarzy. A może tak naprawdę mierzysz się z samym sobą? A może to tylko coś, czego Cię kiedyś nauczono, lub coś, co zostało zasiane dawno temu, a Ty po prostu przenosisz to dalej?

W warsztacie Pieśń Słońca i Księżyca nie będziemy się zajmować przeszukiwaniem potencjalnych przyczyn z przeszłości- zamiast tego zejdziemy do wewnątrz i przyjrzymy się aktualnym reprezentacjom tego, co w nas obrazuje sumę tych różnych możliwości. Przynajmniej w kontekście relacyjnym, który, jak za chwilę przeczytasz, odnosi się do o wiele szerszego obszaru.

Zapraszam Cię w podróż, podczas której, z pomocą muzyki- bębnów, misy tybetańskiej, handpana, didgeridoo, fletów i śpiewu intuicyjnego- udasz się do miejsca, w którym mieszkają Twoja wewnętrzna kobieta i wewnętrzny mężczyzna. Przyjrzysz się im, posłuchasz co mają do powiedzenia, jak mogą Ci pomóc oraz czego od Ciebie potrzebują, by to zrobić. Zbliżysz się do zrozumienia tego jak praca z nimi może posłużyć Twojemu rozwojowi. Popracujesz z ich wzajemną relacją, co zwykle znajduje bardzo szybkie przełożenie na nasze własne relacje z sobą i ze światem zewnętrznym- z partnerami, przyjaciółmi, współpracownikami, przełożonymi, podwładnymi, rodzicami, dziećmi, czy nawet nieznajomymi. Zarówno z mężczyznami i kobietami w naszym życiu, jak i po prostu w obszarach naszego własnego poczucia własnej wartości, miłości do siebie, własnych granic, wyrażania potrzeb, samorealizacji, kreacji, poczucia bezpieczeństwa, balansu, zdrowia, skupienia, sprawnego działania, wewnętrznego spokoju- oraz wielu innych.

W procesie wystąpią też elementy pracy z rodem i uzdrawiania wzajemnych relacji naszej żeńskiej i męskiej linii.

Pierwsza część warsztatu będzie prowadzoną werbalnie i muzycznie podróżą, w która uczestnicy udają się w pozycji leżącej. W drugiej części pojawią się ćwiczenia związane z kontaktem z innymi-ich celem będzie pogłębienie pracy z jakościami, z którymi spotkamy się w podróży oraz jej integracja.

Na końcu połączymy się we wspólnym śpiewie- tak, by pozwolić pieśni swej wewnętrznej kobiety i wewnętrznego mężczyzny być usłyszaną. Nie, nie znaczy to, że masz umieć śpiewać. Znaczy to, że będziesz mieć okazję wyzwolić różne dźwięki, które pojawiają się w Twoim ciele. Śpiewem i ruchem można wprowadzić nowe jakości do swojego życia, więc znajdziemy przestrzeń i na to.

24 października 2019 o 18:00 – 20:00

Koszt zajęć: 50 zł

Z uwagi na to, że chcemy, by każdy uczestnik mógł jak najpełniej doświadczyć warsztatu- ilość miejsc jest ograniczona, a miejsce gwarantuje wpłacenie zaliczki w wysokości 20 zł na konto, które zostanie podane w wiadomości prywatnej.

Dlatego proszę przesyłać zgłoszenia na

https://www.facebook.com/katravoice

Do zobaczenia 🙂


Prowadzący: Katarzyna Węgierska (Katra)

W swojej pracy łączy ścieżkę psychologiczną, psychotroniczną, szamańską i muzyczną. Psycholog, prowadząca różnorodne warsztaty związane z pracą terapeutyczną, pracą z głosem, ruchem spontanicznym i szeroko pojętym rozwojem osobistym, jak również medytacje prowadzone, podróże szamańskie czy koncerty. Wokalistka, muzyk, praktyk Soul Body Fusion. Pracuje z medycyną Kambo i Rapee. Poza zajęciami grupowymi, prowadzi również sesje indywidualne, podczas których skupia się szczególnie na uwalnianiu emocji poprzez pracę z ciałem i głosem, ustawienia w procesie, pracę z tematami rodowymi.

Handpanarama

Multiinstrumentalista, działający na scenie międzynarodowej. Instrumenty, z którymi współpracuje to m.in: handpan, didgeridoo, bębny afrykańskie oraz wiele innych.