Podróże Świadomości z metodą HoloSync3D

Czy chcesz doświadczyć odmiennego stanu świadomości do którego przeniosą Cię dźwięki trójwymiarowej muzyki? Jeśli tak, to zapraszam Ciebie do przeżycia tej niezwykłej podróży i wzięcia udziału w terapii HoloSync 3D

Opis: HoloSync 3D jest terapią poprzez trójwymiarową muzykę i dźwięk. Monachijski instytut badań nad rozwojem świadomości „BlueLiners”, opracował specjalną metodę, polegającą na wykorzystaniu dźwięków o odpowiednich częstotliwościach w wymiarze 3D. Opracował również unikalną aparaturę oraz sposób nagrywania i odtwarzania muzyki. Wykorzystuje się tu także nowatorską i opatentowaną konstrukcję słuchawek 3D, które wykorzystują cechy małżowiny usznej do pośredniego przekazywania dźwięków. Nasz mózg zaczyna spowalniać i zmieniać swoją częstotliwość fal z (Beta 13 – 30 Hz) – zwykła codzienna aktywność mózgu na frekwencję fal (Theta 4 – 8 Hz) – głęboka medytacja, telepatia, świadomy sen, projekcje astralne.

Następuje tu również synchronizacja lewej i prawej półkuli.

Poprzez odpowiednie przygotowanie słuchacza, takie jak wyciszenie myśli i dojście do tzw. stanu zero, następuje wizualizacja podróży świadomości. Odblokowują i przełamują się bariery podświadomości, uwalniając życiowe blokady.

Metoda ta jest niezwykle skuteczna w profilaktyce związanej z wypaleniem zawodowym, schorzeniami psychosomatycznymi oraz uodparnia na stres i choroby cywilizacyjne. Podróże świadomości wspierają również wizualizację marzeń i ich materializację.

Ponadto oczyszczają umysł i ciało z toksycznych myśli i emocji, poprawiając tym samym stan własnego zdrowia.

Ważnym elementem i efektem tych podróży jest łatwiejsze nawiązywanie kontaktu z własną podświadomością oraz możliwość niezwykłego spotkania ze swoimi Opiekunami Duchowymi.

Prowadzący: Grzegorz Konrad Urbaniak – specjalista masażu dźwiękiem, terapeuta, radiesteta, bioenergoterapeuta.

Termin zajęć: 16 lutego2019 (sobota), godz. 11.00 – 16.00 (sala anielska)

Koszt zajęć: 180 zł / przedpłata 50 zł

Liczba miejsc ograniczona (8 osób)

w celu rezerwacji i potwierdzenia uczestnictwa proszę o dokonanie przedpłaty na podane niżej konto:

72 1050 15201000 0092 1656 9476
w tytule: HoloSync3D oraz imię i nazwisko wpłacającego.

Kontakt z osobą prowadzącą: 884 697 428