Połączenie z Przodkami – Krąg Mężczyzn

Zapraszam na spotkanie w Kręgu Mężczyzn dedykowane Połączeniu z Przodkami.

Wielu z nas szuka połączenia z Męską energią, własnej mocy, oparcia i pewności siebie, żyjąc w świecie, w którym o dobre męskie wzorce nie jest łatwo. Często szukamy na zewnątrz, czasami odrzucając przy tym naszych Ojców, Dziadków i Pradziadków, negując ich wybory i ścieżki życia.

Otwarcie się na przyjęcie w pełni naszych Męskich Przodków. takimi, jak byli, może dać nam oparcie i Męską Moc, której nie znajdziemy nigdzie indziej.

Połączenie z Przodkami można odrzucić, można o nim zapomnieć i nie doświadczać go w życiu, ale nie można go utracić. Ten Krąg – warsztat pozwoli odkryć je na nowo.

Zapraszam wszystkich mężczyzn, zarówno tych, którzy mają doświadczenie uczestnictwa w Kręgach Mężczyzn i męskich warsztatach, jak i tych dla których będzie to pierwsze takie spotkanie.

termin: 14 listopada 2019, godz. 19:00 – 22:00

Uczestnictwo w spotkaniu: 80 zł

Proszę o zgłoszenia telefoniczne, smsowe: 508 175 132.

Zapraszam też na dwudniowy warsztat dla mężczyzn Ogień Serca, który odbędzie się w Poznaniu 30 listopada – 1 grudnia https://www.facebook.com/events/3083619898376179/


Spotkanie prowadzi Rafał Górniak

Jestem mężczyzną, ojcem, psychologiem. Prowadząc warsztaty i sesje indywidualne pracuję z emocjami, ciałem i świadomością.

Od ośmiu lat uczestniczę w Kręgach Mężczyzn czerpiących z duchowości rdzennych kultur. Od pięciu lat prowadzę warsztaty dla mężczyzn, w tym warsztaty dla ojców oraz warsztaty uzdrawianie relacji z rodzicami: Spotkanie z Ojcem i Spotkanie z Mamą.

W pracy z ludźmi korzystam z wielu metod i narzędzi rozwoju (z psychoterapii Gestalt, Psychologii Zorientowanej na Proces, ustawień rodzinnych) oraz metod pracy z ciałem – ruchem, tańcem, głosem, dotykiem i duchowych metod uzdrawiania opartych na pracy z energią, śpiewie intuicyjnym, odkrywaniu połączenia z własną Duszą.

Prowadzę indywidualne sesje i warsztaty uzdrawiania relacji z rodzicami, kręgi i warsztaty dla mężczyzn, spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połączenia z Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca.