Poznaj moc rytuałów

POZNAJ MOC RYTUAŁÓW

Wbrew pozorom nie będzie tu mowy o magicznych rytuałach, chociaż niektórzy ludzie będą widzieli efekty wywołane ich magiczną, sprawczą siłą. Rytuałami wszyscy posługują się przeważnie w sposób nieuświadomiony. Chcąc nie chcąc codziennie wykonujemy rytuały utrwalając swoje nawyki, przyzwyczajenia, często kreując niechciane lub bezużyteczne życie. Poznając mechanizmy działania i stosując je w sposób świadomy, możesz zmienić swoje życie, likwidując niekorzystne aspekty rzeczywistości, a na to miejsce wprowadzić pozytywne zmiany w dziedzinie miłości, dostatku, życia rodzinnego, spraw zawodowych oraz innych dla Ciebie ważnych aspektów życia.

Rytuały oparte są na Prawach Natury, a ich stosowanie pozwoli Ci uruchomić potężną siłę realizowania Twojej oczekiwanej rzeczywistości.

prowadzi wybitny astrolog

Józef Erwin Onoszko

Wybitny i doświadczony astrolog, naucza i doradza w Polsce i Europie. Mówi: „na co dzień zajmuję się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi, doradzam we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię. Zapraszam Cię na spotkania, które dają możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji.”

termin: 12 maja 2017, godz. 19.00 – 21.30

Zapraszamy również na spotkania indywidualne sesje 2,5 godzinne, w cenie 250 zł z możliwością nagrania sesji na nośnik elektroniczny.

Jeśli chcesz poprawy swojego życia, zapraszamy serdecznie!