Pozwól, aby było to łatwe – wprowadzenie do praktyki Open Floor

Pozwól, aby było to łatwe…

Wrzesień to miesiąc, w którym wiele się dzieje. Wkraczamy w kolejną fazę roku, wyznaczając nowe cele, podejmując nowe obowiązki i zadania po, nieco lżejszym, bardziej odprężającym, okresie wakacji. Być może czasem czujemy, że musimy sprostać zbyt wielu rzeczom naraz…

Jakby to było, gdybyśmy pozwolili sobie na więcej łatwości i więcej przestrzeni wewnętrznej, aby rzeczy mogły się po prostu wydarzać? 

Ta sesja jest początkiem praktyki Open Floor, której celem jest wsparcie Ciebie i zaproponowanie takich narzędzi, które mogą Tobie pomóc w codziennych wyzwaniach i trudnościach, aby przechodzić przez nie z większą łatwością i płynnością.

Jest to również wstęp do warsztatu, SIŁA INTUICJI, który odbędzie się 27 października 2018 (szczegóły już wkrótce!).

KIEDY?

Sobota 22 września 2018, godz. 19.00-21.00 

DLA KOGO?

To spotkanie jest dla każdego z Was, dla Ciebie.

Open Floor to praktyka obecności, wykorzystująca siłę medytacji w ruchu i wiedzę z zakresu psychosomatyki, która buduje inteligencję mięśniową i emocjonalną. Słuchamy ciała – potem poruszamy się, obserwujemy i włączamy te elementy (ruchu, emocji, odczuć…), które się pojawiają. Nie ma tu kroków, których należy się uczyć i nie można też niczego zrobić źle.

Zapraszam Cię abyś przyszła/-edł taką/-im, JAKI JESTEŚ. Przyprowadź jedynie chęć poruszania się i Twoją ciekawość. 

KOSZT:

  • 30 zł – przy wpłacie na konto do 20.09., które podane zostanie w mailu po zgłoszeniu chęci uczestnictwa
  • 40 zł – w dniu warsztatu (zgłoszenie mailowe bardzo mile widziane)

Spotkanie odbędzie się przy minimalnej liczbie uczestników – 10 os.

Zapisy i pytania: gagtyk@gmail.com


PROWADZĄCA:

Tamara Romaniuk jest nauczycielem międzynarodowej szkoły Open Floor i certyfikowanym nauczycielem szkoły mindfulness: University of California, Berkeley’s, Greater Good Science Center and ATI.
Tamara ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i miała szczęście uczestniczyć w procesie Gestalt, który zainspirował jej dalsze działania i stał się praktyką jej życia.
Mieszka w Berlinie, który jest dla niej otwartym oknem na świat, z którego czerpie wiele inspiracji dla kreatywnego rozwoju siebie i inspiracji dla swojej pracy. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, medytacji i improwizacji ruchowej.

Dla inspiracji i nowych informacji dołącz do grupy na FB – Open Floor Polska:

/groups/openfloorpolska/