Praca mięśni dna miednicy i Bandhy w asanach

Kochani, a właściwie kochane choć panowie też są mile widziani. Zapraszam Was serdecznie na 3-godzinny bardzo kobiecy warsztat poświęcony szczegółowej pracy mięśni dna miednicy i moola bandhy oraz ich zastosowania w asanach- jogicznych pozycjach ale przede wszystkim w codziennych czynnościach. 

To piękny prezent na całe życie, odkrywania siebie w delikatności. Każda z nas przechodzie różne etapy w swoim życiu, niektóre urodziły dzieci i dawno zapomniały o rekonwalescencji dna miednicy, niektóre borykają się z problemami, niektóre z nas nie mają czasu aby zatrzymać się i spojrzeć do środka, nie zawsze mamy ochotę przyjrzeć się temu co nas wzywa czasami bardzo cichym głosem.

Do czasu…. 

Ten warsztat będzie magiczny w swojej prostocie, pokaże Wam bardzo łatwe i przejrzyste narzędzia do obudzenia pracy mięśni, które być może zostały zapomniane, do zobserwowania co dzieje się w ciele, poczucia go. Krok po kroku przyjrzymy się pracy stabilizatorów oraz nauczymy się kontroli i świadomej pracy obszaru dna miednicy. Ten warsztat to prezent, zbiór mojej wieloletniej praktyki i obserwacji podczas pracy z kobietami na całym świecie. 

Warsztat dla każdego. Początkujący znajdą tu świetne wprowadzenie do praktyki, a zaawansowani wzbogaca obecną praktykę nową wiedzą. Polecam również tym którzy borykają się z bólami pleców, problemami układu moczowego oraz tym którzy utknęli w swojej praktyce i szukają inspiracji. 

Będziemy pracować z wiedzą opartą o metodę pracy J. Pilatesa oraz systemie tradycyjnej Tantra Hatha Jogi. 

Dostaniesz solidną porcje wiedzy teoretycznej jak i praktycznej oraz małą ściągawkę do domu! 

Wcześniejszy kontakt z jogą nie wymagany. 

Koszt: 110 zł

Zapisy: malgorzatawitter@o2.pl, kontakt@yogaontherocks.pl, +486941721116

Termin: 21 lipca 2018, godz. 11.00 – 14.00

Ilość miejsc ograniczona! Tylko wpłata na konto gwarantuje miejsce na warsztacie. 

 

Małgorzata Witter

www.yogaontherocks.pl 

www.instagram.com/yogaontherocks_life 

Certyfikowany nauczyciel Vinyasa Flow Yoga (Sampoorna Yoga Indie, 500RYT Yoga Alliance Certification, Indie), Prana Vinyasa Flow by Shiva Rea (Londyn, 65 RYT) i klasycznej Hatha Tantra Yogi (Sri Kaali ashram, Indie,200 RYT Yoga Alliance Certification) oraz Opend Mind Pilates. 

Do zobaczenia!
Z miłością Małgorzata