Praktyczna Alchemia Duchowa

Prowadzi Józef Erwin Onoszko wybitny specjalista i doświadczony astrolog, astronumerolog, psychotronik, założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce.

W trakcie zajęć, otrzymasz do ręki narzędzia, które wykorzystane we właściwy sposób pomogą przeprogramować Twoje dotychczasowe życie. Proces przemiany na warsztatach i po, jest oparty na teorii i praktyce.

Nie jest to wiedza jedynie książkowa. Kształciłem już tysiące uczniów w wiedzy psychotronicznej, a setki z nich zmieniały życie swoje i innych realizując program natury. Jestem praktykiem nawet w tak kontrowersyjnej dziedzinie jak magia.

Tak było na zajęciach w Psychotronicznych Szkołach Doskonalenia Umysłu 1986-1990 oraz na kursach Magii Praktycznej 1997-2004.

Dziś proponuje nowe zajęcia oparte na moich wieloletnich doświadczeniach „Praktyczna Alchemia Duchowa”.

Proces przemiany jest trudny, ale prawa natury skutecznie w nim pomagają.

Jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe życie na bardziej satysfakcjonujące to wzorem alchemików i poszukiwaczy, proponuje Ci zacząć właśnie od tych warsztatów.

 

Jest to początek ścieżki prawdziwej magii. Przemiany musisz zacząć od siebie, aby móc zmieniać rzeczywistość wokół. Zapraszam Cię serdecznie!Józef Erwin Onoszko

W programie warsztatów :

  1. Prawa przemiany
  2. Aksjomaty alchemiczne 
  3. Kamień filozoficzny
  4. „Naczynie hermetyczne” 
  5. Oswajanie się z lękiem
  6. Likwidacja wspomnień
  7. Zmiana nawyków
  8. Programowanie Nowego.

 

termin 6 – 7 października 2018

Cena: 300* / 350 zł (niższa do 10.09) 

Informacje i zapisy: 664 027 646, sylwiawarsztaty@gmail.com

Zapraszamy również na spotkania indywidualne (sesje 2,5 godzinne)