Praktyki energetyczne (wykład)

Zapraszam was na wykład o pracy z energią w oparciu o różne technologie. Opowiem wam o pracy z kamieniami szlachetnymi i jakie można znaleźć dla nich zastosowanie w życiu codziennym, o medytacji z drzewami i jak wchodzić z nimi w procesy terapeutyczne. Omówię szczegółowo jak pracować z arkuszem Radykalnego Wybaczania i co się kryje za filozofią tego systemu. Będzie też o potencjale Reiki na różnych płaszczyznach. Nauczycie się akupresurowej sekwencji harmonizacji kanałów energetycznych oraz wizualizacyjnej medytacji uziemienia. Przedstawię 2 proste techniki na oczyszczanie się oraz bardziej złożony rytuał odcięcia, który warto znać przy transformowaniu bliskich relacji lub wtedy, gdy „drogi z się rozchodzą”. 

Z kwestii bliskich szamanizmowi pojawią się ustawienia systemowe, rytuały z Rapée oraz wiedza z własnego doświadczenia o tym jaki potencjał niosą stany transowe, kiedy to pracujemy wibracyjnymi dźwiękami, intuicyjnym ruchem ciała oraz wizjami.

termin: 28 stycznia 2018. godz. 16.00 – 18.00

koszt udziału – 20zł – ilość miejsc ograniczona – konieczna przedpłata. 

Informacje i zapisy poprzez:

  • https://web.facebook.com/jakub.stapor.herku
  • e-mail: herku@vp.pl
  • Proszę podawać swoje imię i nazwisko oraz osób dla których rezerwujecie a także numer telefonu.

Zapraszam również na późniejszy wykład o legalnych roślinach psychoaktywnych:

https://web.facebook.com/events/316136508899157/

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Jakub Stąpór. Od 5 lat zajmuję się odmiennymi stanami świadomości. Przez ostatnie 3 lata intensywnie poznawałem różne techniki uzdrawiania siebie oraz innych uczestnicząc w dziesiątkach warsztatów, ceremonii, rytuałów oraz kręgów jak i przeżywając setki procesów w życiu codziennym.  Na co dzień zajmuję się handlem, prowadzę stronę internetową –www.suplementswiadomosci.pl – oraz udzielam zabiegów Reiki i sesji, w których intuicyjnie pracuję z polem danej osoby poprzez ustawienia systemowe i trans, wspierając się różnymi narzędziami. Czerpałem inspiracje, wzorce i jakości od 3 nauczycieli. Kroczę szamańską ścieżką, a w kręgu moich zainteresowań leżą również rośliny psychoaktywne, psychologia transpersonalna i sztuka energetyczna.