Proces ponownych narodzin z Katarzyną Auli Barszczewską

JEDEN DZIEŃ WARSZTATU 

21 DNI WSPIERAJĄCEJ KONTYNUACJI W ZAMKNIĘTEJ GRUPIE NA FB

Warsztat  dla kobiet i mężczyzn, którzy są gotowi przejść swój proces ponownych narodzin, dla kobiet w stanie błogosławionym, dla doul. Będzie to jednodniowy warsztat z możliwością kontynuacji…

Zapraszam Cię do głęboko transformującej i ekstatycznej podróży w głąb siebie poprzez proces ponownych narodzin, aby żyć twórczo w obfitości dla Siebie i dla Świata w zgodzie ze swoim najwyższym potencjałem.

TO, JAKIE EMOCJE TOWARZYSZYŁY TWOJEMU PRZYJŚCIU NA ŚWIAT, ZAPISUJE SIĘ W PAMIĘCI CIAŁA.

Tworzy się w ten sposób wzorzec percepcji rzeczywistości IMPRINT W UKŁADZIE LIMBICZNYM, który wpływa podświadomie na większość Twoich decyzji.

Proces ponownych narodzin jest zaproszeniem do odkodowania zapisów w ciele z okresu prenatalnego.

Możesz zmienić swoje wzorce i zastąpić je świadomie tym, co może bardziej sprzyjać Twojej twórczości i relacjom.😍

OCZYSZCZENIE WEWNĘTRZNEJ PRZESTRZENI

Aby zmienić podświadome przekonania i zapisy, potrzebujemy przejść transformujący proces ponownych narodzin i świadomie odrzucić to, co blokuje nasz potencjał.

Ciało dąży podświadomie do oczyszczenia i transformacji tych zapisów, dlatego w Twoim życiu być może powtarzają się niekomfortowe sytuacje, aby pokazać Ci, co należy zrobić.

Twoje ciało nieustannie przyjmuje energię życia płynącą poprzez Ciebie od poczęcia i pamięta czas bezwarunkowego zaufania i miłości. Pozwól sobie połączyć się z przepływem tej energii, zaufać jej, abyś mógł/mogła żyć w twórczości, szczęściu, lekkości, radości, w obfitości finansowej i materialnej, w harmonii.

Odzyskanie własnej ,, sterowalności”

Jest to proces odzyskiwania sprawczości, kobiecej i energii kreacji, wyjście z ról społecznych i rodzinnych, z roli ofiary, kata, z wycofania, z utknięcia.

Od 10 lat towarzyszę w procesie ponownych narodzin wielu ludziom. Wiem, że nie wiele potrzeba, aby Twoje ciało wzięło sobie to, czego potrzebujesz, aby żyć twórczo i korzystać z daru, jaki mamy jako kobiety.

Doświadczanie nowych wzorców i uwalnianie starych – odbywa się poprzez tzw. pracę w polu wiedzącym: pracuję metodą pracy w polu narodzin ; Słucham tego, co się przejawia w ciele uczestników, podążamy w bezpiecznej przestrzeni, aby dotrzeć do źródła zranień i pozwolić ciału odzyskać swoją twórczą energię, aby system nerwowy dostał to, czego nie dostał w tamtym czasie. Jest to praca, która korzysta z koncepcji z dziedziny epigenetyki i wykorzystuje wiedzę o neuroplastyczności umysłu oraz innych technik, które pomagają zrównoważyć wewnętrzne sprzeczności.

MAGICZNY TEATR

Nazywam tę część procesów, która pomaga w ,,ustawieniu” i transformacji wzorców emocjonalnych wewnętrznym teatrem.

W zależności od indywidualnych potrzeb grupy ,,idziemy” razem za tym, co się przejawia. Jakkolwiek to brzmi ,,magicznie”, to jest praca w obszarze wewnętrznej przestrzeni osobistej dotycząca:

 • relacji podstawowych- mama – tata, rodzeństwo, rodzina
 • archetypowych jakości- energia męska-żeńska,
 • wewnętrznej dynamiki: matka – kochanka – wojowniczka
 • kobiecości – dziewczynka – kobieta dojrzała – Starsza
 • przyjmowania – dawania
 • dynamika pomiędzy 3 sferami umysłu: limbicznego, gadziego i analitycznego

Wszystkie procesy w magicznym teatrze pamięci ciała służą temu, aby system nerwowy mógł poczuć w miejsce ,,starego wzorca” np. odrzucenia poczucie bliskości, pojednania.

SYNERGIA – EKONOMIA WYDATKOWANIA ENERGII

Nasze ciało i psychika dążą do ekonomii wydatkowania energii pomóż mu w tym. Możesz się o tym przekonać na własnej skórze. Kiedy pozwolisz sobie na wewnętrzne pojednanie, spokój, spójność, uwalnia się bardzo dużo kreatywnej energii.

Kiedy pracuję z kobietami w stanie błogosławionym, z mężczyznami , widzę, że nasze ciała bardzo szybko pokazują, to co jest niestrawne, obciążające, destruktywne, bo nasze ciała są zaprogramowane przez naturę do lekkości, życia w przepływie i kreatywności. Wystarczy dać temu uwagę i to się dzieje niejako same, jeśli użyjesz swojej wolnej woli.

Oczywiście mamy mechanizmy sabotujące, którym też należy się przyjrzeć, aby umożliwić sobie twórczy proces ponownych narodzin podczas integracji nowych zapisów. Dlatego asystuję w tym czasie z całym zasobem i doświadczeniem w tej kwestii.

Podczas warsztatu stworzymy przestrzeń na:

ODKRYWANIE EKSTATYCZNEJ NATURY W SOBIE.

TRANSFORMACJĘ WZORCÓW EMOCJONALNYCH.

 • Reset układu nerwowego – trening nowych wzorców
 • Pogłębienie świadomości symptomów z ciała.
 • Dostęp do intuicji w obszarze pamięci ciała.
 • Trening uważności, przyjemności i jednoczesne transformowanie starych przekonań, nawyków i zapisów z okresu prenatalnego.
 • Poczucie integralności, pojednania, ukojenia.
 • Rozszerzenie postrzegania o Nowe doświadczenia, przywrócenie zaufania do swojej duchowej natury.
 • głębokie odprężenie i regenerację na wielu poziomach podczas integracji pracy w tzw. Polu wiedzącym.
 • poczucie pojednania i wdzięczności
 • rytuały aktywowania Twojego twórczego potencjału
 • aktywujesz pierwotną pamięć obfitości w ciele
 • stworzysz wizję siebie na nowo wg. inspiracji z pola narodzin

Świadome poczęcie:

To jaka energia towarzyszyła Twojemu poczęciu i jak to zostało zapisane w Twoim ciele określa wiele ważnych sfer Twojego życia np; rozpoczynanie, wchodzenie w Nowe, podejmowanie decyzji.

Ma to wpływ na Twoje relacje, seksualność, otwartość i zaufanie do świata oraz kreatywność.

Przejdziemy proces połączenia się z tą częścią naszej istoty, która jest duchowa i pozwala odzyskać wewnętrzny spokój na głęboki poziomie umysłu pierwotnego. Ma to szczególne znaczenie dla całego procesu, aby wszystkie powiązane z poczęciem aspekty mogły być przetransformowane.

Będzie to zetknięcie się z doświadczeniem umierania i odrodzenia.

Zaproszę Cię do przywołania Wizji – Śnienia swojego wewnętrznego, duchowego snu, podczas obudzisz w sobie świadomość swojego punktu odniesienia do zmiany.

Plan

wszystko dzieje się w zgodzie z energią pola

 • Wizja Siebie Spełnionej
 • Taniec Śmierci – świadome wejście z fazę chaosu
  ( detox mentalny, emocjonalny i fizyczny)
 • Taniec narodzin – tworzenie nowych zapisów w ciele – medytacja ponownych narodzin;

Zrobisz pierwszy kwantowy krok ku swojej esencji

 • przywołamy świętą przestrzeń kręgu: prastarą strukturę labiryntu, w którym możesz przejść ponowny proces narodzin, aby aktywować w sobie nowe zapisy w harmonii z sercem.
 • Podczas pierwszego spotkania w polu narodzin przyjrzysz się swoim historiom oddawania swojej mocy innym i tym, w których jest moc, aby dostroić swój system nerwowy do tych jakości, które służą Twojemu najwyższemu potencjałowi.
 • rozpoznasz swoją esencję w kole życia- śmierci-odrodzenia, w którym nie ma początku i nie ma końca. Zobaczysz, czym są dla Ciebie teraz rytmy dnia, pór roku, cykle życia-śmierci odrodzenia.
 • pozwolisz swojemu ciału na błogość, puszczenie napięć od poczęcia i pozwolisz napełnić się uzdrawiającą energią źródła.

NARODZINY MOTYLA

To faza wejścia w wewnętrzną ciszę, w miejsce w Tobie, w którym JEST WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ DLA TWOJEGO SPEŁNIONEGO ŻYCIA.

Kiedy Twoje ciało będzie gotowe, zacznie puszczać napięcia od dnia poczęcia. Przygotujesz w ten sposób ciało na głęboki proces oczyszczania i przyjmowania odżywczej energii życia.
Oprócz pracy w polu wiedzącym poprowadzę proces :

TANIEC MOTYLA – medytacja ponownych narodzin – proces integracji poprzez taniec, oddech, dobry dotyk.

INTEGRACJA CIAŁA, SERCA I UMYSŁU

 • Taniec narodzin – tworzenie nowych zapisów w ciele – medytacja ponownych narodzin.
 • Drzewo życia – to proces zasiewania, wzrastania w harmonii, miłości i połączeniu z naturą, zestrajanie się ze swoim pierwotnym potencjałem. Archetypiczny powrót do energii karmiącego łona – uzdrawianie pierwotnego oddzielenia od placenty. Poczucie separacji, lęk przed utratą środków do życia, to echo odcięcia pępowiny zbyt wcześnie integralnej części nas samych. W istocie mamy w pamięci również czas połączenia. Mamy w prapamięci ( w pierwotnych strukturach umysłu) dostęp do rajskiego ogrodu, w którego centrum rośnie Drzewo Życia AX MUNDI – łączące nas z Ziemią i Niebem.

Aby ucieleśnić swój potencjał narodzinowy potrzebujesz zatrzymać się i posłuchać swojego ciała.
Przygotowałam dla Ciebie przestrzeń dla Twoich ponownych narodzin w miłości i zaufaniu.
Przygotowałam ten warsztat dla tej ważnej cząstki w TOBIE, która jest gotowa na szczerość, na przyjmowanie, na zaufanie, BYCIE pomimo ,,tamtych historii”.
Będzie to czas oddechu, odpuszczania, nic nierobienia i pozwalania z życzliwą uważnością, aby rzeczy same się zadziewały. Potrzebujesz się świadomie dostroić do głosu serca, dostroić swój oddech, ruch do esencji kobiecości.


O MNIE:

Nazywam się Katarzyna Auli Barszczewska, asystuję w porodach i procesie ponownych narodzin od 10 lat.

Stworzyłam autorski program pracy w polu narodzin Sztuka Świadomych Narodzin zainspirowany metodą odkodowania imprintów w układzie limbicznym ( limbic imprint recoding) Eleny Tonetti Vladimirowej.

Jestem mamą trzech córek. Ostatnią urodziłam w domu lotosowo.

Jeśli masz pytania, zgłoś się na wstępna 20 minutową rozmowę. tel: 606 363 121

23 lutego 2020 o 10:00 – 17:00

Zapisy na warsztaty u Magdy Niny Sławnikowskiej
mslawnikowska@wp.pl lub telefonicznie 572 848 181

Twoja inwestycja

 • cena do 14.02. – 290 zł 
 • cena po 14.02. – 350 zł 

dla par

 • cena do 14.02. – 590 zł
 • cena po 14.02. – 670 zł

Cena zawiera koszt warsztatu w Domu Dźwięku i 21 dni kontynuacji
jako praca własna w zamkniętej grupie na FB.

Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 100 zł.

Konto zostanie przesłane po dokonaniu zapisu.