Prosperująca świadomość, cz. 1

PROSPERUJĄCA ŚWIADOMOŚĆ

prowadzi Józef Erwin Onoszko, wybitny i doświadczony astrolog, astronumerolog, psychotronik, założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce

Prosperująca świadomość jest przewodnikiem, który pozwala Ci odkrywać siebie jako nieograniczona istotę, z nieograniczonymi możliwościami. Jeśli przyswoisz sobie idee prosperującej świadomości to możesz stworzyć dla siebie i innych finansowe sukcesy, osobiste wypełnienie i spokój umysłu. Jednym z celów prosperującej świadomości jest podwyższenie Twojej samooceny, jest to rodzaj inwestycji w Twoją własną wartość, jest to otwartość w dawaniu i odbieraniu.

W trakcie kursu naprawisz swój stosunek do pieniądza, nauczysz się wyznaczać cele i je realizować, stworzysz mapę swoich marzeń, weźmiesz udział w rytuale przepływu pieniędzy. Ale prosperująca świadomość to również zdolność do wygodnego funkcjonowania w fizycznym świecie, bez względu czy masz czy nie masz pieniędzy. Prosperująca świadomość to zjawisko kiedy pieniądze pracują dla Ciebie, a nie Ty dla nich. Prosperująca świadomość jest Twoim naturalnym stanem i drogą do jedności z Twoim wewnętrznym ja.

Józef Erwin Onoszko – wybitny i doświadczony astrolog, astronumerolog i psychotronik. Założyciel pierwszego i najstarszego Studium Psychotroniki w Polsce. Naucza i doradza w Polsce i Europie. Mówi: „na co dzień zajmuję się określaniem osobowości i predyspozycji innych ludzi, doradzam we wszystkich ważnych czy trudnych sytuacjach życiowych w oparciu o doświadczenie, symbolikę, astronumerologię i astrologię. Zapraszam Cię na spotkania, które dają możliwość znalezienia rozwiązania niemal z każdej sytuacji.”

www.jozefonoszko.pl

termin: 3 – 4 lutego 2018

  • sobota 10.00 – 18.00
  • niedziela 10.00 – 17.00
Cena: 300* / 350 zł ( niższa kwota do 25.01 wpłata 50 zł )

Informacje i zapisy: 664 027 646, sylwiawarsztaty@gmail.com

Zapraszamy również na spotkania indywidualne – sesje 2,5 godzinne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!