Prowadzona Sekwencja Masażu z Muzyką na Żywo

Wieczór pełen relaksu podczas którego będzie okazja by podarować i otrzymać pełen masaż w stylu tajskim. A przez cały czas towarzyszyć będą nam dźwięki muzyki granej na żywo.

Wstępnie omówimy zasady i techniki o których warto pamiętać by wykonywany masaż był przyjemny w odbiorze, ale także by był jak najmniej obciążający dla ciała osoby masującej.

Następnie przystąpimy do wymiany. Jedna osoba z pary zrelaksuje się pod wpływem dotyku i muzyki. Druga będzie mogła polegać na prowadzeniu, lub też może dać się ponieść intuicji. Osoby doświadczone w masażu, mogą wykonać swoją sekwencję.

Po godzinie nastąpi zamiana ról. Osoba dająca będzie mogła doświadczyć pełnego relaksu.

Na koniec, po zakończeniu wymiany masażu, wszyscy uczestnicy będą mogli zaznać głębokiego rozluznienia w podróży poprzez dźwięki.

Za oprawę muzyczną podczas masaży i końcowego relaksu będzie odpowiadał Mariusz. Instrumenty które będą dla nas wibrować to między innymi misy, gongi, gitara oraz sitar.

Sekwencje masażu poprowadzi Janek. Jednocześnie będzie domonstrował i tłumaczył dane techniki tak by wszyscy mogli podążać.

Jak się przygotować:

Masaż tajski wykonuje się poprzez ubranie. Dlatego należy zabrać ze sobą wygodny strój, który nie będzie krępować ruchów. Należy unikać ubrań z guzikami, metalowymi wstawkami, zamkami.
Podczas relasku ciało może odczuwać chłod więc warto zabrać ciepłe skarpetki i coś z długim rękawem.

Proponowane ubranie to dres lub leginsy.

10 maja 2019 o 19:30 – 22:30

  • Cena: 40 zł