Przebudzenie instynktów – Biodanza z Sammo

Obudźmy naturalny potencjał naszego ciała, zapisany w każdej jego komórce, który tylko czeka aby dać mu ekspresję w tańcu, w ruchu, przy muzyce. 
Poznajmy niesamowitą siłę naszych instynktów, spotkajmy swoją naturalną ciekawość, seksualność. Powróćmy do własnej dzikości, utrzymując stan harmonii i poczucie połączenia z samym sobą, z drugim człowiekiem i naturalną energią witalną.

Czekamy na Ciebie!

Kochani, zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. 

Biodanza z Sammo Lusa, nauczycielką Biodanzy, która mieliśmy okazję poznać po raz pierwszy w Polsce podczas niesamowitych chwil na Festiwal Jedności.

Sammo pochodzi z Argentyny. Ogniem, pasją i miłością do Biodanzy, którą przywiozła z Ameryki Łacińskiej, od lat dzieli się w Europie, prowadząc szkołę Biodanzy w Berlinie. Sammo ma polskie korzenie i marzenie by dzielić się swoją pasją właśnie tutaj, w Polsce. 8 Grudnia przyjedzie do nas specjalnie z Berlina wraz z niesamowitym warsztatem – Przebudzenie Instynktów. Każda sesja Biodanzy to niesamowita niesamowite doświadczenie uwolnienia i połączenia w tańcu z muzyką. 

„Biodanza busca recuperar los instintos,maternal,paternal, de auto-conservación, migratorio,de lucha- fuga, curiosidad, sexual,de armonía y conexión.
Necesitas conectar con tus instintos?

Te proponemos conectar con la fuerza emergente de tus instintos. En tu cuerpo, en tus células; en la memoria originaria de tu ser existe un potencial inédito que puede ser despertado. Te esperamos!”

Con Amor 
Sammo Lusa 

Zapraszamy serdecznie. 

 7 grudnia 2018, godz. 18:00 – 20:00

Zapisy na anahitadorota@gmail.com 

Inwestycja 60 zł 

Do zobaczenia! 

http://www.biodanza-in-berlin.com/sammo-lusa/ 

Warsztat odbędzie się w języku polskim i hiszpańskim