Przebudzenie Słowiańskiej Bogini – wykład otwarty i koncert relaksacyjny

slowianska-boginiZapraszamy na wykład otwarty na temat odradzania się prawdziwej słowiańskiej Bogini, powrocie do korzeni tradycji i szukaniu w nich opory i prawdziwej wiedzy.

Powiemy między innymi o roli ubioru, znaczeniu symboliki, mocy włosów, słowiańskiej gimnastyce. Dotkniemy tematu Rodu i naszego w nim miejsca i roli.

Po spotkaniu zapraszamy na koncert relaksacyjny gongów i mis tybetańskich,

donacja dowolna, min. 20zł.

21 maja, godz. 17:00-20:00

Prowadząca wykład: Anna Wrzesińska – założycielka Centrum Języka Rosyjskiego Rosjanka, autorka podręczników do języka rosyjskiego, instruktorka żeńskiej słowiańskiej gimnastyki, studentka Wyższej Szkoły Psychologii Praktycznej w Rosji (Krasnodar). Tłumaczka.

Jestem w trakcie niezwykłej podróży, która rozpoczęła się od nauki rosyjskiego, a swoją kontynuację ma w dotarciu do słowiańskiej wiedzy na temat naszych przodków, ich tradycji, obrzędów, które wcale nie są archaiczne, a okazują się być zbawienne szczególnie dla nas – kobiet XXI wieku. Przejęłyśmy większość obowiązków i odpowiedzialności mężczyzn i zapomniałyśmy o naszym żeńskim przeznaczeniu. Wiedzą, którą na ten temat zdobyłam (głównie podczas podróży na Białoruś oraz do Rosji) chcę się dzielić, ponieważ ma ona moc zmiany światopoglądu, a co za tym idzie realnych zmian w życiu każdej z nas. Serdecznie zapraszam!

Na gongach grać będzie: Magdalena Pulwicka – właścicielka przepięknego Domu Dźwięku w Poznaniu.