Przebudzenie – warsztat Open Floor z Tamarą Romaniuk

 

Możesz pozbierać wszystkie kwiaty, ale nie możesz powstrzymać wiosny.Pablo Neruda

Budzenie się każdego poranka, rozpoczynanie każdego dnia w ten sam sposób – może stać się rutyną, automatycznym aktem. Bez intencji i uważności możemy przeżywać nasze życie na pół śpiąco. Aby doświadczać naszego życia w pełni, aby prawdziwie móc się przebudzić – musimy praktykować naszą uważność i angażować się w żywą obecność w naszym ciele, emocjach i w umyśle. 

Na tym warsztacie Open Floor będziemy poruszać się tak, aby obudzić naszą witalność, która przez czas zimy, lub nawet przez dłuży okres naszego życia, mogła zostać uśpiona. Przyjrzymy się tym chwilom, dzięki którym jesteśmy bardziej żywi i bardziej obecni, aby wzbogacić naszą zdolność do przeżywania naszego życia w pełni. Jeśli potrzebujesz przełamać monotonię codzienności, wskrzesić w sobie więcej lekkości i łatwości – ten warsztat może stać się dla ciebie źródłem zasobów, z których będziesz mogła/mógł czerpać energię każdego dnia.

Ten warsztat jest kontynuacją treningu obecności, kierowania uwagi na to, co jest tutaj poprzez ruch, przez świadome bycie w ciele. Jeżeli nie wziąłeś udziału w poprzednim warsztacie, to nie oznacza, że nie możesz rozpocząć swojej praktyki uważności właśnie teraz.

KIEDY? Sobota 26 maja 2018, godz. 11.00 – 17.00 (z ok. godzinną przerwą na odpoczynek i posiłek)

DLA KOGO? Warsztat jest dla wszystkich. Tu nie ma żadnych kroków, których musisz się nauczyć, nie ma możliwości, aby zrobić coś źle. Każdy może swobodnie wziąć udział, a nowi goście są mile widziani. Przyprowadź swoją ciekawość i chęć poruszenia się. 

KOSZT:

  • EARLY BIRD – 130 zł (przy wpłacie zaliczki 50 zł do 12 maja)
  • Cena regularna – 160 zł (przy wpłacie zaliczki 50 zł od 13 maja)
  • Zaliczkę prosimy wpłacić na konto, które podane zostanie w mailu po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.
Zapisy i pytania, dotyczące organizacji warsztatu: gagtyk@gmail.com

~~
Open Floor International – to szkoła, której zabrakło w naszym systemie nauczania. Tutaj doświadczamy siebie takimi, jakimi jesteśmy – bez oceny lub fałszywego postrzegania. Korzystając z siły medytacji ruchu, poszerzamy świadomość na temat naszych prawdziwych pragnień w relacjach, uczymy się, jak radzić sobie ze stresem, nabywamy umiejętności wewnętrznej regulacji, bliskości, elastyczności i poszerzania kreatywnych możliwości.

Dodatkowe pytania, dotyczące tej formy poruszania siebie, prosimy kierować tutaj: openfloor@livingfromyoursoul.org

Tamara Romaniuk – nauczycielka w treningu międzynarodowej szkoły Open Floor i licencjonowana moderatorka sesji Fire Starter – Danielle LaPorte. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i miała szczęście uczestniczyć w procesie Gestalt, który zainspirował jej dalsze działania i stał się praktyką jej życia. Tamara mieszka w Berlinie, który jest dla niej otwartym oknem na świat, z którego czerpie wiele inspiracji dla kreatywnego rozwoju siebie i inspiracji dla swojej pracy. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, medytacji i improwizacji ruchowej. Jest certyfikowanym nauczycielem szkoły mindfulness: University of California, Berkeley’s, Greater Good Science Center and ATI

Dla inspiracji i nowych informacji dołącz do grupy na FB – Open Floor Polska: 

/groups/openfloorpolska/