Przepływ – spotkanie w kręgu z tańcem intuicyjnym i kakao ceremonialnym

Zapraszam Cię dziś we wspólną podróż na spotkanie z Twoim wewnętrznym głosem, w której popłyniemy przez ciało i zmysły.

Wszystko jest przepływem – energia płynie nieustannie, jest w ciągłym ruchu. Nasze myśli, emocje i działania nadają jej kierunek i mogą być drogą do manifestacji naszych pragnień.

Podczas warsztatu doświadczysz transformacji na poziomie ciała, uczuć i pozwolisz swojej intuicji prowadzić Cię w tym procesie. Intencją Przepływu jest porzucenie napięć i blokad, zarówno na poziomie fizycznym, jak i mentalnym oraz poddanie się nurtowi życia.

Podczas tego warsztatu spotkamy się w kręgu, w którym każdy będzie mógł usłyszeć i zobaczyć siebie. Spotkania w kręgu opierają się na połączeniu, równości, bez oceniania i doradzania. To przestrzeń, w której możesz doświadczyć siebie i przyjrzeć temu, co żywe w Tobie.

W tym czasie spotkamy się z kakao ceremonialnym – medycyną serca. Podczas spożywania kakao łączymy się z jego Duchem, boginią płodności i dobrobytu. Kakao ceremonialne łączy nas z naszym sercem i czule prowadzi w procesie jego uzdrawiania.

Podczas warsztatu poprowadzę Was przez taniec intuicyjny 5 żywiołów. W wielu rdzennych kulturach, prastarych jak świat, uważa się że pięć żywiołów – Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze i Eter – stanowią istotę wszystkich rzeczy i procesów. Każda istota składa się ze wszystkich tych elementów, a ich zbalansowanie prowadzi do harmonii i spokoju w naszym życiu.

Tego dnia o nasze zmysły zadbają również dźwięki misy, bęben, dzwonki koshi, kadzidła i esencje roślin oraz eliksiry. Spotkamy się również ze Zwierzętami Mocy i Skarbami Ziemi.

Warsztat kieruje zarówno w stronę kobiet, jak i mężczyzn. Bardzo zależy mi na otwarciu przestrzeni, w której możemy spotkać się wszyscy, ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni.

Kim jestem?

Mam na imię Kasia. Jestem kobietą, nauczycielką, przewodniczką. Prowadzę w doświadczeniu pracy z ciałem, uczę jogi i świadomego oddechu.

Trzymam przestrzeń, w której poruszamy obszary związane z naszym ciałem, emocjami i energią Natury. Wspieram w momentach przejścia i transformacji, które towarzyszą nam każdego dnia.

Tworzę amulety z naturalnych kamieni, jestem bioenergoterapeutką. Tworzę również przestrzeń www.jogisza.pl , gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kiedy i gdzie?

Spotykamy się 9 kwietnia 2022r, w sobotę, o godz. 16:00 w Dom Dźwięku na ul. Sikorskiego 17/18 w Poznaniu

  • Proszę o przyjście 15 min wcześniej.
  • Postaraj się nie jeść godzinę przed warsztatem.
  • Możesz przygotować swoją intencję, z którą chcesz pracować podczas warsztatu
Inwestycja: 200 zł.

  • Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy ( jogisza@gmail.com)
  • W celu rezerwacji miejsca proszę o wpłatę zadatku (zadatek jest bezzwrotny i gwarantuje miejsce na warsztacie) na kwotę 70 zł na dane

Katarzyna Szymańska
11 1090 2503 0000 0001 4930 7690
W tytule „Przepływ – warsztat + imię i nazwisko”

Pozostała kwota płatna przelewem przed warsztatem.

Maksymalna ilość osób: 14

Jeśli czujesz, że chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu lub masz jakieś pytania napisz do mnie: jogisza@gmail.com