Przestrzeń Oddechu. Podróż do wnętrza.

Zapraszam Cię do zanurzenia się w głąb siebie. Tam gdzie rozgrywa się życie, tam gdzie pulsuje bogactwo emocji i przeżyć, tam gdzie tkwią wszystkie nasze mechanizmy i wzorce.
Zapraszam Cię do eksploracji swojej wewnętrznej przestrzeni. Przestrzeni, do której zawsze masz dostęp, a której tak rzadko pozwalasz sobie świadomie doświadczać. Do poszukiwań swojego rdzenia, swojego jestestwa, swojej prawdziwej istoty.


PRZESTRZEŃ ODDECHU. PODRÓŻ DO WNĘTRZA  to 2-dniowy warsztat, w czasie którego głębiej zanurzymy się w Oddechu i w samych sobie. Właśnie tam, w swoim wnętrzu, wyjdziemy na spotkanie temu, za czym najbardziej tęsknimy, i zmierzymy się z tym, co nas najbardziej ogranicza.


Pierwszego dnia warsztatu:

  • Otworzymy Przestrzeń Oddechu – naszą wspólną, bezpieczną przestrzeń obecności, otwartości i zaufania.
  • Wyruszymy łagodną drogą oddechu, prowadzącą nas do świadomego kontaktu z samym sobą i do poznawania stanu wewnętrznego. Pozwolimy sobie zaufać oddechowi i za nim podążyć.
  • Poznamy nasz wewnętrzny krajobraz, zanurzając się w odczuwanie swojego ciała i emocji. Zaczniemy odczuwać i doświadczać tego, co w nas żywe i prawdziwe.
  • Stopniowo poszerzając i uwalniając oddech, dotkniemy tych fragmentów siebie, które trudniej nam zaakceptować, i pozwolimy sobie je objąć swoim oddechem i miłością.

Drugiego dnia warsztatu:

  • Przebudzimy nasze ciała i oddechy.
  • Wyłonimy intencje, z którymi chcemy pracować – za czym tęsknimy, czego pragniemy, co potrzebujemy odpuścić i uwolnić, co jest dla nas najważniejsze.
  • Wyruszymy na spotkanie z samym sobą w pełnej, głębokiej, transformującej sesji oddechowej. Pozwolimy sobie zanurzyć się w głąb siebie i doświadczyć wewnętrznej podróży. wewnętrznego połączenia, przepływu życia i kontaktu ze swoim najgłębszym rdzeniem. Puścimy to, co nam już niepotrzebne, wzmocnimy to, co nam służy.
  • Na koniec zintegrujemy doświadczenie sesji tak, aby mogło zamanifestować się w naszym życiu.

Warsztat opiera się o system opisany w książce „INTELIGENCJA ODDECHU. 7 praktyk wytchnienia, natchnienia i mocy Duszy, w czasach zajętości, obojętności i wypalenia.” (inteligencjaoddechu.pl).

 Książka do nabycia w czasie warsztatu w cenie 69 PLN.


 DATA: 19-20 czerwca 2021r. (sob-nie), godz. 10:00-18:00

 CENA: 590 PLN (2 obiady wliczone w cenę)

 ZAPISY:


KONRAD KUŚNIERZEWSKI

Odkąd pamiętam, zawsze interesowały mnie motywy naszych zachowań, zagadnienia ludzkiego wnętrza, ludzkiej psychiki.

Dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy? Co nami kieruje, co nas motywuje, co nas napędza do takich czy innych działań? Co decyduje o tym, czy potrafimy żyć pełnią życia, prawdziwie się nim cieszyć i czerpać z niego garściami? Jakie warunki potrzebujemy spełnić, aby być w stanie budować karmiące, pełne zaufania i miłości relacje z innymi ludźmi? Co kieruje naszymi reakcjami na różne życiowe sytuacje i wyzwania?

Poszukiwania odpowiedzi na te pytania stało się moją pasją i moją drogą. Czytałem każdą książkę rozwojową, jaka mi tylko wpadła w ręce. Brałem udział w każdym szkoleniu i warsztacie, który mnie do tego przybliżał. Słuchałem każdego człowieka, który miał w tej sprawie coś do powiedzenia. Eksplorowałem różne ścieżki rozwoju, te z zachodu i te ze wschodu, chrześcijańskie, hawajskie, szamańskie, tantryczne.

Ostatecznie, po wielu latach poszukiwań, odnalazłem i twórczo realizuję połączenie tych ścieżek. To połączenie to świadoma praca z oddechem – subtelna, a jednocześnie potężna metoda, pozwalająca dokonać prawdziwej wewnętrznej transformacji. Od 5 lat właśnie ta praca jest moją pasją, misją i drogą.

Jestem dyplomowanym trenerem i praktykiem oddechu, ukończyłem 2.5-letni Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Jestem trenerem rozwoju osobistego, ukończyłem Holistyczną Szkołę Trenerów. Prowadzę warsztaty oddechowo-rozwojowe w różnych miastach Polski.

Wcześniej przez kilkanaście lat pracowałem jako inżynier, ekspert, konsultant i trener w największych firmach telekomunikacyjnych w całej Europie.