Regularne zajęcia ruchowe z Kinestrefą

Ruszają zapisy na Regularne Zajęcia z KINESTREFĄ!

My, czyli Krystyna Lama Szydłowska i Zofia Tomczyk zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych regularnych cotygodniowych zajęć:

poniedziałki 19.30 – 21.30

KONTAKT IMPROWIZACJA (Krystyna Lama Szydłowska) – wspólna praktyka ruchowa, do której punktem wyjścia jest kontakt fizyczny. Poszukiwania w wspólnej improwizacji skupione są wokół dzielenia ciężaru, wzajemnego słuchania i rozumienia fizyki w tańcu. Podczas regularnych cotygodniowych spotkań skupimy się na przygotowaniu ciała do pracy w kontakcie we własnym zakresie jak i zarówno z partnerem. Zajęcia skierowane są do osób już praktykujących oraz do tych którzy zaczynają swoją przygodę z kontaktem.

środy 19.00 – 21.00

 

RUCH KREATYWNY (Krystyna Lama Szydłowska) – Zajęcia są skierowane do wszystkich, którzy chcą i lubią tańczyć: zarówno dla początkujących jak i do tych z jakimkolwiek doświadczeniem tanecznym. Celem zajęć jest zwiększenie świadomości ciała poprzez kreatywność, nauka ruchu przemyślanego i uważnego, a nie wtórnego odwzorowywania kształtów i póz. W trakcie zajęć przejdziemy od bardzo precyzyjnych ćwiczeń wzmacniających kondycję ciała, poprzez naukę techniki tańca, do całkowitej swobody wyrażania siebie w ruchu i tańcu.

obowiązują wcześniejsze zapisy!

koszt pojedynczych zajęć: 30 zł

zapisy: kinestrefa@gmail.com