Relacje, związki, rozwody, powody…

… dla których jestem w relacji, chcę odejść pomimo, że wszystko gra i buczy, lub żyję w niespełnieniu. Relacje to temat szeroki i głęboki. Czasem, jak studnia bez dna. Dlatego zapraszam na trzy dniowy warsztat dotyczący głębokiego obszaru naszych relacji. Dlaczego mi się nie udaje pomimo, że kocham, dlaczego kocham, tylko niedostępnych partnerów, dlaczego noszę w sobie tyle złości, chociaż On jest dobry, a Ona się stara? To będzie warsztat o drogach miłości poprzez schematy, które funkcjonują w naszym rodzie. To będzie warsztat, gdzie spotkasz się i wyciągniesz na światło dzienne ścieżki serca, mężczyzn i kobiet z rodu, aby uzdrowiło się to, co być może już od dawna czeka na zobaczenie i poczucie. To będzie warsztat o tym, jaki wzorzec funkcjonuje jako ten, który się sprawdził i doprowadził do przekazania życia dalej w postaci dziecka, ale być może jest już Ci niepotrzebny. Być może nie widzisz i nie masz w swoim sercu miejsca, dla wszystkich aktorów, którzy ten wzorzec odegrali w przeszłości swego rodu? Wściekasz się na kochanki, na kobiety, które zabierają mężczyzn? Gdzie w rodzie jest kochanka, której nikt nie widzi? Wściekasz się na nieszczerość w relacji? Gdzie w relacji rodu nieszczerość prowadziła do życia? Kto z kim był nieszczery w uczuciach? Nie umiesz wytrzymać w relacji? Relacja kojarzy Ci się, jako coś ciężkiego? Coś, gdzie nie możesz rosnąć? Gdzie nie możesz czuć miłości? Chcesz nowego partnera? Czy to jest wyjście? Czujesz, że nie możesz przejść przez zdradę w relacji? Kto był zdradzony, i nie pozwolił sobie tego przeżyć do końca? Za kogo to niesiesz, i do kogo jest Ci w duszy tak blisko? Jesteś cały czas porzucana przez partnerów? Która kobieta bądź mężczyzna nie przeżyli porzucenia na rzecz kogoś innego? A może wciąż boisz się pokazać siebie, w relacji i grasz kogoś, kogo inni akceptują, ale wciąż czujesz, że to tylko maska, a nie Ty prawdziwy / prawdziwa? Odpowiedzi są w Tobie, w polu Twego rodu.

Wzorzec możesz wybrać dopiero, gdy zobaczysz, w czym przyszło Ci wybierać. To będzie warsztat o tym, gdzie jest Twoje serce, i czy na pewno możesz je nosić w swoim ciele. To będzie warsztat o nierównowadze uczuć w parze, która powoduje, że nasz związek staje się równią pochyłą. To będzie warsztat, o tym w jaki sposób udaje się miłość, i jak pokochać z głową, czyli zgodnie z porządkami miłości. I jak kochać w ciele, a nie w przestrzeni tylko mentalnej lub duchowej. To będzie warsztat o życiu i szczęściu, w relacjach, bo jak pokazują badania, szczęście to nasze relacje. To nie ilość naszych relacji, ale ich jakość i głębia.

To bez dwóch zdań będzie również warsztat o Twojej mamie, i o Twoim tacie, bo to od nich wszystko się przecież zaczęło, i bez uleczenia tej relacji nie da się pójść na własnych nogach w dorosłe życie, i opuścić dom rodzinny.

Warsztat zaczyna się w piątek o godzinie 9.00 a kończy w niedzielę o godzinie 18.00. Szczegółowy opis znajdziesz poniżej.

Na warsztacie przewiduję 15 miejsc dla osób, które będą chciały ustawiać swój temat. Ale sam warsztat to również część merytoryczna wprowadzająca do tematu ustawień relacji, porządków miłości, i ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia. W trójkach, w dwójkach, sam na sam ze sobą. To ćwiczenia, gdzie spotkasz się z mężczyznami ze swego rodu. Ćwiczenia, gdzie spotkasz się z kobietami ze swego rodu, to również przestrzeń coachingowa, i spotkanie się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, i proces uleczania ran wewnętrznego dziecka.

Zapraszam Cię na ten wyjątkowy warsztat, bo pierwszy raz poprowadzę go w takiej formule, i w takim wymiarze czasowym, a to po to, abyś nawet, gdy przyjedziesz jako uczestnik, bez ustawienia własnego mógł wyciągnąć dla siebie, swego pola, rodu – dużo. Dużo jasności, dużo wglądów w swoje schematy rodowe, a ostatecznie, aby rozjaśniło się to co było do tej pory zakryte.

Zapraszam Cię na trzy dni pracy za pomocą techniki ustawień systemowych, pracy z ciałem, pracy na wzorcach, i dużej ilości ćwiczeń, które transformują świadomość siebie. Zapraszam Cię na rozluźnienie ciała za pomocą metody TRE, na medytacje i pracę ze swoim wnętrzem, bo relacja zaczyna się w środku.

W warsztacie możesz wziąć udział w dwóch formach

 • uczestnik warsztatu – bez ustawienia własnego – 15 wolnych miejsc – 650 zł
 • uczestnik warsztatu – z ustawieniem własnym – 15 wolnych miejsc – 1200 zł
Harmonogram warsztatu:

Piątek 04 czerwca 2021

 • godz. 9.00 – 14.00 – część warsztatowa.
 • godz. 14.00 – 15.30 – przerwa obiadowa
 • godz. 15.30 – 18.00 – część warsztatowa.

Sobota 05 czerwca 2021

 • godz. 9.00 – 14.00 – część warsztatowa.
 • godz. 14.00 – 15.30 – przerwa obiadowa
 • godz. 15.30 – 18.00 – część warsztatowa.

Niedziela 06 czerwca 2021

 • godz. 9.00 – 14.00 – część warsztatowa.
 • godz. 14.00 – 15.30 – przerwa obiadowa
 • godz. 15.30 – 18.00 – część warsztatowa.
Miejsce warsztatów: Dom Dźwięku, ul. Sikorskiego 17/18, Poznań (w sprawie ew. noclegu należy kontaktować się bezpośrednio z Domem Dźwięku).