Rytuał Dark Sisterhood

DARK SISTERHOOD

RYTUAŁ OBEJMOWANIA SIOSTRZANEGO CIENIA

Rytuał obejmowania siostrzanego cienia jest dedykowany wszystkim tym poukrywanym, zacienionym i niewygodnym zakamarkom, które wybrzmiewają w spotkaniu kobiety z drugą kobietą.

Przez tysiące lat kobiety były warunkowane, aby obracać się przeciwko sobie, po to żeby przetrwać. Często, aby ochronić siebie i swoje dzieci walczyły między sobą, porównywały się, konkurowały, zazdrościły, zdradzały, obgadywały, były wobec siebie okrutne.

W naszym DNA, w wielu przestrzeniach naszych ciał nadal drży strach o to, by nie być ukaraną za życie w zgodzie ze swoją kobiecą mocą, za życie w swojej prawdzie i pełni. Nasze oczy widziały co nas czeka, gdy nie podporządkujemy się. Nasze oczy widziały egzekucje, stosy, tortury na Siostrach.

Jakaś cząstka w nas uwierzyła, że gdy oddamy się pod opiekę mężczyzn i zwrócimy przeciw sobie, mamy wtedy większe szanse by przeżyć. Nosimy to wszystkie, bez wyjątków. I to na pewnym poziomie było potrzebne, ale już nie jest. Dzisiaj wychodząc z miejsca ofiary, tworzymy przestrzenie, w których możemy w bezpieczny sposób wyrazić to co od tysiącleci niewyrażone, po to by zintegrować swój siostrzany cień. Ukoić nasze siostrzane rany. Potrzebujemy siebie wzajemnie, potrzebujemy nowych jakości w budowaniu naszych relacji.

Coraz głośniej wybrzmiewa kolektywna tęsknota za spotkaniem z Siostrą, za zaufaniem do Niej i do tego, że mogę rozpaść się w ramionach innej kobiety. To tęsknota za poczuciem przynależności do siostrzanej wioski, do tego że mogę czuć się w niej bezpiecznie. Mogę poprosić o wsparcie, mogę przy siostrze błyszczeć i mogę wspólnie celebrować dary świętej kobiecości. A w momencie, gdy zbłądzę, ona z miłością pokaże mi kierunek.

Zapraszamy Cię do ukochania pełni Siostrzeństwa, wszystkich jej barw podczas DARK SISTERHOOD RYTUAŁ , który odbędzie się w Gdyni 11.04.2023

******************************************************

ZAPISY: shorturl.at/norG8 

******************************************************

PODCZAS RYTUAŁU BĘDZIEMY:

 • Eksplorowały dynamiki jakie się pojawiają w spotkaniu siostra z siostrą,
 • Damy sobie przestrzeń na wyrażenie zastygniętych w ciele energii,
 • Dokarmimy odzyskane fragmenty swojej wewnętrznej Siostry;

DOŚWIADCZYSZ:

 • Przestrzeni Siostrzanego pola, które zaprasza każdą jakość Ciebie, by się mogła wyrazić w bezpieczny dla Ciebie i innych sposób,
 • Szamańskiej podróży z ruchem, dźwiękiem, oddechem, Energią i Świadomością,
 • Ucieleśnienia swojej wewnętrznej Siostry w plemieniu takich jak Ty;

DZIĘKI TEMU ZYSKASZ:

 • Odwagę i przestrzeń do budowania autentycznych relacji siostrzanych,
 • Zauważysz to czego nie dostrzegałaś, uświadomienie to pierwszy krok do Transformacji,
 • Odzyskasz dostęp do niewykorzystanego potencjału, który kryje się w zacienionych fragmentach twojej osobowości;

Siostro, czekamy na ciebie w tym wyjątkowym kręgu, w którym CIEŃ okazuje się DAREM i portalem do pełniejszego życia.

RÓŻNICA   pomiędzy tym co nazywamy Ciemną Energią/ Ciemnością (Dark), a tym co zwie się Cieniem:

Ciemne Energie

(Dark) to pierwotne Energie życiowe, to Ziemskość, w połączeniu z ciałem i naszą wewnętrzną zwierzęcością, to zgoda na cykliczność, odwieczny taniec śmierci z życiem.

Cieniem zaś nazywamy nieuświadomione aspekty nas samych, które mimo że już nam nie służą to mocno definiują nasze zachowania.

Żyjemy w kulturze, która mocno fokusuje się na Oświeceniu, Zdarza się, że wykraczamy poza jego zdrowy, zintegrowany charakter, koncentrując się głównie na kierunku w stronę Światła. Tym samym represjonujemy naszą zintegrowaną Ciemność, nie dając przestrzeni na przepływ swojej Ciemnej Miłości. To wszystko co wstrzymujemy wędruje do Cienia. Ten mechanizm spotykamy na wielu ścieżkach duchowych.

Siostro, czekamy na ciebie w tym wyjątkowym kręgu, w którym siostrzany CIEŃ okazuje się DAREM i portalem do pełniejszego życia.

14 kwietnia 2023, godz. 18:30 – 21:30

INWESTYCJA

 • 97 zł/os. – cena EARLY MANTIS przy zapisie i potwierdzeniu wpłaty na maila do 21.03.2023 dla Twojego kręgu minimum 3+ sióstr (nazwę kręgu wpiszcie w polu Kod Rabatowy poniżej)
 • 117 zł – cena EARLY MANTIS przy zapisie i potwierdzeniu wpłaty na maila do 21.03.2023
 • 127 zł/os. – cena REGULARNA dla Twojego kręgu minimum 3+ sióstr (wybierzcie nazwę kręgu i wpiszcie ją w polu Kod Rabatowy poniżej)
 • 157 zł – cena REGULARNA
 • Uwaga! Promocje się nie łączą.

Ilość miejsc ograniczona do 15 kobiet Decyduje kolejność zgłoszeń.

PROMOCJE obejmują te kobiety, które zdążą wpłacić oraz uzupełnić formularz do północy w dniu kiedy dana promocja obowiązuje, NIE CZEKAJ do ostatniej chwili z decyzją, zadbaj o swoją rezerwację wcześniej.

Aby zarezerwować dla siebie miejsce wpłacić całą kwotę na numer konta, który otrzymasz na maila po wypełnieniu formularza:

******************************************************

ZAPISY: shorturl.at/norG8 

******************************************************

JEŚLI:

na hasło “dark sisterhood” odczuwasz wewnętrzne poruszenie (każde ze spektrum od “przyjemne” do “nieprzyjemne”), ciekawość i chęć spojrzenia w głąb tej Tajemnicy, w świecie duchowym, który gloryfikuje Enlightment odczuwasz tęsknotę za czymś w głąb, bliżej ciała, sensualności, bliżej Ziemi i głębokiego czucia. I jesteś gotowa na eksplorację w stronę Endarkement, nie wiesz dlaczego, ale czujesz, że to ten kierunek, poszukujesz wzorców tworzenia relacji kobieta-kobieta opartych na nowych jakościach- autentyczności, zaufaniu, wzajemnym dokarmianiu na drodze do Rozkwitu, pragniesz pożegnać niesłużące Ci już stare struktury stojące na drodze do życia pełnym nurtem, pragniesz budować bliską relację ze swoja kobiecością (i tym samym z innymi kobietami) zapraszając do niej energię życiową i świadomość, zadajesz sobie pytanie “czego jeszcze nie widzę?”

to DARK SISTERHOOD jest RYTUAŁEM dla Ciebie.

W tym czego jeszcze nie widzisz, też nie jesteś sama.

Teraz jest czas by tam zajrzeć, gdzie nie było spoglądane, wyrazić to co zastane a przecież pragnie poruszenia, dźwięku, oddechu, życia, po to by zintegrować i odzyskać wolność, moc i suwerenność.

 Czym ten RYTUAŁ nie jest?

 • Podróżą, podczas której otworzą się twoje rany i zostaniesz z nimi sama. Po głębszym zanurzeniu w to co może się okazać bolesne, znajdziemy wspólnie drogę do integracji i siostrzanego zasilenia,
 • Rytuałem “czarnej magii”, choć pewne aspekty naszej wędrówki mogą się wydać bardzo magiczne,
 • Terapią, choć może mieć aspekty terapeutyczne,
 • Przestrzenią przekraczania granic. Granice w niej są respektowane i pojawia się w niej przyzwolenie i wdzięczność, gdy któraś z kobiet pragnie zadbać o siebie,
 • Odlotem bez ugruntowania ani spotkaniem z guru, będziemy stąpać ludzkimi kobiecymi stopami po tej Ziemi,
 • Przestrzenią w której, ktoś z zewnątrz wie co jest dla Ciebie najlepsze. To ty będziesz dla siebie najważniejszą przewodniczką w tej eksploracji.

Facylituje:

JANKA JANKIEWICZ 

Facylitatorka warsztatów na ścieżce Ucieleśnienia, spotkania z duchem, sek#ualnością, energią i świadomością. Mówi językiem s##sualnego szamanizmu, t@ntry, somatycznej pracy z ciałem, świadomych relacji, pracy z oddechem, głębokiej kobiecości i mądrości łona, zaufania Ciemności jako medycyna i powrót do domu.

Współpracowała z takimi nauczycielami jak: Prem Santoshi, Freya Wolna, Svarup & Premartha, Elaine Young, John Hawken.

Uczy się w International School of Temple Arts oraz Szkole Cichych Ustawień Gerharda Walpera.

Ukończyła Facilitator Yearly Training Course Art of Love School of Shachar Caspi

oraz staż u Janine Ma-Ree 2022 w australijskiej szkole Red Earth Temple – Womb Apprenticeship.

Certyfikowana absolwentka w Międzynarodowej Szkole Johna Hawkena „Path of Transformation” w zakresie masażu t#ntrycznego. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej oraz #eksuologii Praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Kocha Naturę, Kreatywność, Relacje, Muzykę i spełnia się jako Matka nastolatka.

www.facebook.com/jankajankiewicz/

„A jeśli te czasy nie są ciemnością grobu, ale ciemnością łona?” 

Valarie Kaur

******************************************************

ZAPISY: shorturl.at/norG8 

******************************************************

Zapraszamy również do głębszej podróży wśród Sióstr podczas warsztatu Darkness Medicine na Mazurach, który odbędzie się w dniach 28.04-3.05.2023 

 https://fb.me/e/2MojO3Gae

 

W razie gdybyś miała pytania, kieruj je do organizatorki wydarzenia Ani pod adresem mailowym darknessmedicine@gmail.com

 

Do zobaczenia w przestrzeni Dark Sisterhood