Uwalnianie emocji i pożegnanie starych programów – edycja 5

Wprowadź harmonię i lekkość do życia, do Twoich relacji poprzez głęboki proces uwalniania, samoakceptacji i miłości do siebie.

Pozwala uwolnić nieadekwatne programy i stare nawyki, poprzez pracę dynamiczną w grupie, szczerość i otwartość na siebie i innych.

Poznasz najskuteczniejsze metody oswajania i akceptacji swoich słabości, cieni, obaw i lęków.

Uwolnisz napięcie i stres i rozpoczniesz przygodę z akceptowaniem siebie w pełni.

 

Co przepracujesz:

  • uwolnisz się od wstrzymujących Cię programów (stres, relacje z ludźmi, brak celów lub brak ich realizacji, pozostawanie w miejscu, ciało i zdrowie, wyniki finansowe itp.)
  • ruszysz z miejsca, poprawisz swoją efektywność i ustalisz adekwatne cele życiowe
  • przepracujesz ból, cierpienie, problemy, zmienisz nastawienie do świata na pozytywny
  • rozpoznasz swoje wewnętrzne blokady, nieadekwatne schematy i pełnię możliwości
  • rozpoczniesz proces pełnej samoakceptacji i miłości do siebie

Dla kogo?

Dla każdego kto chce doskonalić relacje z sobą i z otoczeniem (rodzina, znajomi, praca), lepiej siebie zrozumieć, uwolnić od pewnych dysfunkcji, które stawiają opór w życiu.

Dla każdego kto chce rozwinąć swoje żagle i w pełni wykorzystać swój potencjał, poprzez uczynienie najważniejszego kroku: pełnej samoakceptacji i miłości do siebie.

To nie jest wykład, ćwiczysz i doskonalisz się w kręgu poprzez szczerą rozmowę. Akceptująca atmosfera kręgu pozwala w pełni otworzyć się. Nie zastępuje terapii.

5 kwietnia, godzina 18.00 – 22.00

Cena wyznaczona na 30 zł, deklaratywna przeznaczana w całości na cele charytatywne – po warsztacie grupa ustala konkretny cel charytatywny

Zapisy: 695 441 847 lub ps.strzyzewski@gmail.com – limit miejsc 8 osób – ze względu na warsztatowy charakter spotkania

Autor: Piotr Strzyżewski harmonizuje i uzdrawia zespoły ludzi (firmy), co skutecznie prowadzi do ich rozwoju, pasji i szczerej komunikacji. Swoją drogę wewnętrznej harmonii rozpoczął, gdy po 10 latach rozstał się z korporacją i ruszył w kierunku uwalniania i oczyszczania nagromadzonych napięć, emocji i stresu. W swojej pracy stosuje osiągnięcia nowoczesnej psychologii, poprzez techniki uwalniania stresów i napięć, samoakceptację, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę i zrozumienie funkcji ciała i psychosomatyki i blokad energetycznych oraz wiedzę wschodu, głównie technik tybetańskich. Wszystkie prezentowane techniki wprowadził we własne życie i sam przekonał się o ich dobroczynnym działaniu.