Satsang i Medytacja z Jackiem Syma w Poznaniu, Przebudzenie Świadomości

Zostaw wszystko, zostaw takie jakie jest.. to czym jesteś naprawdę, już jest.. w każdej chwili dostępne… obecne… tak blisko… jesteś tym…

Zapraszam na Satsang w Domu Dźwięku w Poznaniu. Podczas dwóch dni poprowadzę 4 spotkania.
Na miejscu jest możliwość noclegu.

Czym jest Satsang?

Jest to spotkanie, w którym poprzez badanie siebie, medytację oraz aktywną rozmowę, budzimy się do tego czym w istocie jesteśmy.

PROGRAM:

SOBOTA 17 lipca 2021

 • 11:00 – Medytacja i Satsang
 • 15:00 – Medytacja i Satsang

NIEDZIELA 18 lipca 2021

 • 10:00 – Medytacja i Satsang
 • 14:00 – Medytacja i Satsang

Czas trwania spotkań – 1,5h – 2h

KOSZT UDZIAŁU:

 • całość – 200 zł
 • pojedyńczy satsang – 65 zł
 • numer konta:
  31 1050 1230 1000 0091 1789 5350

JAK SIĘ ZAPISAĆ:

 • Prosimy o wysłanie wiadomości na jaceksyma@gmail.com
 • albo na messenger oraz o wpłatę zaliczki 100 zł (w przypadku udziału w całości)
 • Można też dzwonić: 690 277 523

Istnieje możliwość noclegu na miejscu. Jest tylko kilka miejsc w pokojach dwuosobowych, cena 50 zł.

Reszta to miejsca na sali oraz w pokoju wieloosobowym, cena 30 zł.

Kontakt w sprawie noclegu: 697 222 114 – Agnieszka


Opinie uczestników:

„Satsang z Jackiem pozwolił mi opaść głębiej w swojej esencji. Próbując wciąż tych samych praktyk obserwacji i widzenia, że niczym nie jestem, miałam silne doświadczenia świadomości. Jednak w tle zawsze wracało poczucie oddzielenia. Jacek pomógł mi zauważyć że przyjęcie doświadczenia ludzkiego i emocji z nim związanych mnie uwalnia. Poczułam olbrzymią ulgę i jakaś część osoby przestała walczyć o przeżycie. Wiele iluzji wyszło na powierzchnię dzienną i mogło być przyjętych takimi jakie są. Jestem niezmiernie wdzięczna za to widzenie i doświadczenie. Brak mi tak naprawdę słów, by wyrazić co zyskałam, brak umiejętności mówienia o tym, bo wszystko zabrzmi nie tak, pozostaje tylko życie. Dziękuję.” ~ Aleksandra

„Satsangi prowadzone przez Jacka bardzo pomagają w ciągłym wracaniu do swojej prawdziwej istoty. Przypominają o tym, że ciągle jesteśmy jednością i mimo tego, że przychodzą chmury myśli, które starają się przejąć kontrolę nad życiem, nic nie może zachwiać stałości prawdy. Prawdy, której nie da się opisać słowami, można jednak przy ich pomocy na nią nakierować – Jacek robi to w pełen szczerości i miłości sposób   Jestem bardzo wdzięczna, za wszystkie satsangi przez niego prowadzone, dziękuję” ~Julia


Krótko o medytacji

Czym jest dla mnie medytacja? To po prostu bycie. To zobaczenie tego co w nas prawdziwe, czyste, wolne od jakiejkolwiek formy i zaufanie temu. Nie wymaga to żadnego wysiłku, jedynie otwartości i gotowości by zostawić nasze wyobrażenia. Kiedy przestajemy koncentrować swoją uwagę na świecie form, pozwalamy wszystkiemu być takie jakie jest w tej chwili, coś w nas naturalnie się odpręża. W takiej otwartości prawda tego czym jesteśmy w swojej esencji odsłania się sama przed sobą.

Medytacja w Satsangu

Nie jesteśmy tu po to by osiągnąć jakiś cel, ale po to by zobaczyć że to czym jesteśmy nie potrzebuje niczego osiągać.

W dzisiejszych czasach słowo medytacja stało sie bardzo popularne i dla każdego może oznaczać coś innego. To co chciałbym Ci pokazać podczas naszych spotkań, to medytacja która nie jest działaniem, lecz bezwysiłkowym widzeniem, bezwysiłkowym istnieniem, gdzie odkrywasz głębię i niezwykłość esencji własnej istoty, ktora jest tak naprawdę jedna dla wszystkich.

Dlaczego potrzebujemy przypominania poprzez medytację czy też satsang o tym kim jesteśmy, skoro już to mamy, już Tym jesteśmy?

Nasze umysły i nasze ciała przez lata przywykły do ciągłego podążania uwagą od jednego obiektu do drugiego, od jednej formy do drugiej, od przeszłości do przyszłości. I chociaż nawet w tym ruchu już jesteśmy tym co wolne i wieczne, to potrzebujemy czasem chwili przytomności by zdać sobie z tego sprawę. Takim przypomnieniem może być każda chwila zatrzymania w podążaniu za myślami, jak i medytacja oraz Satsang. Również spotkanie kogoś kto przeszedł ten proces wiele razy, kto ma siłę i spokój płynący z rozpoznania siebie czy też spotkanie w grupie gdzie wszyscy patrzymy w to miejsce, potrafi bardzo wzmocnić nas w naszym rozpoznaniu prawdy oraz wesprzeć, jeśli dopiero stawiamy pierwsze kroki.

O mnie

Nie potrafię wskazać jednego momentu, w którym wydarzyła się moja przemiana. Takich momentów było wiele, a każdy z nich coś zmieniał. Jest jednak coś, czego nie potrafię wytłumaczyć. Kiedy opadła fascynacja poszukiwaniami i kolejnymi doświadczeniami duchowymi, kiedy przeżyłem swoje rozczarowanie, w pewnym momencie odkryłem że nie ma we mnie szukania więcej, gdzieś rozpłynęło się pragnienie dostania się „gdzieś tam” i osiągnięcia czegoś. Nie jestem w stanie powiedzieć co się stało ani w którym momencie, ale coś było inaczej, chociaż docierało to do mnie powoli. Po prostu spotykałem to życie takie jak przychodziło. To była największą zmiana jaka mi się przydarzyła.


Zapraszam na moją stronę:

oraz na mój kanał na YouTube:

Zapraszam Cię również na darmowe medytacje i Satsangi które prowadzę poprzez transmisje live na moim profilu na Facebooku

Jacek Syma